Przeglądarka zawiesza się podczas zamykania zakładek.

• Sytuacja wygląda w następujący sposób:
    Mam uruchomione 2x przeglądarkę. Na 2 monitorach jedna na jednym druga na drugim, gdy oglądam YouTube itp. gdy zamknę zakładkę (klikając 2x ) całe Vivaldi (na 2 monitorach się zawiesza) i zamyka. Wcześniej tego nie miałem stało się to w jednej z ostatnich aktualizacji. Zaktualizowałem ostatnio przeglądarkę a nie aktualizowałem jej wcześniej od listopada/grudnia.

• Moderator

Nie umiem odtworzyć u siebie tego błędu. Albo problem jest tylko u Ciebie, albo podałeś za mało informacji odnośnie konfiguracji jakiej używasz. U siebie próbowałem tak:

1. Włączyłem w ustawieniach funkcję zamykania kart po dwukrotnym kliknięciu.
    2. Otwarłem nowe okno Vivaldi.
    3. Przeniosłem to okno na drugi ekran.
    4. Otworzyłem film na YouTube.
    5. Kliknąłem 2x na kartę.
    6. Karta z filmem się zamknęła, ale przeglądarka jak działała, tak działa nadal.

Vivaldi 1.14.1077.45 (Stable channel) (64-bit) na Windows 10 (x64)

• Można gdzieś wygenerować logi? Bo niestety muszę zmienić na ten czas przeglądarkę bo jest to irytujące.

Film na youtube full ekran oglądasz go, masz focus na nim i w międzyczasie jedziesz na 2 monitor i zamykasz jakąś zakładkę. Jeśli można wygenerować logi to powiedz jak to może w nich coś będzie.

Mam Vivaldi 1.14.1077.45 (Stable channel) (32-bit) Windows 10 (x64)

• Moderator

Próbuję ustawić focus na filmie, odtwarzać na pełnym ekranie / w oknie i nic się nie dzieje. Normalnie zamykam karty i przeglądarka się nie zawiesza, nie zacina ani nie zamyka.

Co do logów to możesz spróbować tego aczkolwiek nie wiem czy coś z tego wyłowisz.

Spróbuj wyłączyć rozszerzenia, albo najlepiej zrobić tymczasowy (odwracalny) "reset" profilu (tutaj opisałem jak to się robi) i spróbować na czystym profilu odtworzyć ten błąd. Ja u siebie nie jestem w stanie potwierdzić, żeby taki błąd występował, być może tylko u Ciebie jest problem...

• odinstalowywałem i zainstalowałem wersje 64 bitową i ustało

Log in to reply

Looks like your connection to Vivaldi Forum was lost, please wait while we try to reconnect.