Przestało mi działaś przewijanie (scroll) na myszcze

• Jak w temacie. Od dwóch dni nie działa mi PRZEWIJANIE rolką myszki. Wyłącznie na przeglądarce Vivaldi, w systemie działa. Korzystam z Vivaldi w domu i w pracy, w pracy działa a w domu od 2 dni nie. Co jest? Mam najnowszą wersję.

• Może coś zepsuło się w twoich plikach profilu? Spróbuj wyczyścić całkowicie pamięć przeglądania i zrestartować przeglądarkę. Jeśli to nie pomoże, spróbuj zresetować profil:

1. Otwórz stronę vivaldi://about
    2. Sprawdź pozycję "Ścieżka profilu:".
    3. Nawiguj do folderu "User Data" ze ścieżki profilu.
    4. Zamknij Vivaldi.
    5. Zmień nazwę folderu "Default" na np. "Default 2".
    6. Uruchom Vivaldi. Sprawdź czy problem nadal występuje.

Jeśli problem zniknie dopiero po zresetowaniu profilu, konieczne może być ręczne przeniesienie wybranych plików, żeby odtworzyć stary profil (pliki opisane są w tym artykule).
    W każdej chwili można też zmienić nazwę folderu "Default 2" na "Default", żeby przywrócić wszystkie dane (ale wtedy problem może powrócić razem z nimi).

• @pafflick

1. wyczyściłem historie przeglądania
    2. nie widnieje mi pozycja "ścieżka profilu" czy też "User Data" na stronie na którą miałem wejść. Nic podobnego tam nie ma: http://prntscr.com/ehzz8y

Także problem pozostał, nawet w tej chwili znowu nie działa mi przewijanie, zepsuło się na amen z dnia na dzień.

• @VivaldiUser3 Nie wiem czemu lista stron się tam wyświetla (dobrze, że zwróciłeś uwagę, bo kiedyś to działało - będę musiał zapamiętać), ale jak otworzysz tę stronę, klikniesz pasek adresu i potem [ENTER] to powinna się otworzyć właściwa strona, gdzie te informacje będą podane. Możesz też skopiować adres i ręcznie go otworzyć.

• @pafflick Teraz udało mi się to zrobić. Zadanie wykonane i nie przyniosło ono żadnych efektów. Nadal nie działa. A przestało działać z dnia na dzień.

• @pafflick Pomaga przeklikanie przycisku maksymalizującego okno. Dziwne.

Log in to reply

Looks like your connection to Vivaldi Forum was lost, please wait while we try to reconnect.