Twitter yüklenen sayfa siyah ekranda kalıyor • Twitter'de arka planda sekme açıldığında veya mesajla gelen bir linke tıklandığında açılan sayfa yükleniyor ama siyah ekranda kalıyor sık sık.. Vivaldi'de ara ara yaşadığım bir problemdi. 1.6 ve 1.8 sürümlerinde var bu sıkıntı. Ayrıca Opera en son sürümde de başladı bu açılmama siyah sayfa problemi.
  Temiz kurulum yaptım.. kurulum öncesi tüm profilleri uygulama kalıntılarını temizledim. Twitter mesajla gelen linki tıkladığımda açılıyor ama 2. veya 3. linkte aynı sorun devam ediyor, eklentili veya eklentisiz durum aynı.
  Videolarda çoğu zaman video çalışıyor ses var ama görüntü hareket etmiyor.
  Flash player bağlantılı olabileceğini düşünerek ana/beta tüm sürümleri de denedim değişen bir şey yok.
  İ5 İşlemcili ve 8 Gb ram 2Gb Ekran kartı olan bir makine kullandığımdan donanım bağlantılı olduğunu da düşünmüyorum problemin ama ciddi ciddi can sıkıcı bir hal aldı. Çözümüyle alakalı yapılabilecek bir şey var mı tavsiye edebileceğiniz?
  Firefox ve Chrome'de ise problem yok. • Sorun ekran kartı donanım hızlandırması oluyor genelde. vivaldi://flags adresinden GPU diye aratıp "GPU rasterization" ayarını kapatmak fayda sağlayabilir. Ek olarak "Hardware-accelerated video decode" ayarını da kapatmak gerekebilir. • @buster Teşekkür ederim,daha öncesinde kapamıştım tekrar kontrol edeyim.
  Malesef problem devam ediyor Vivaldi'de.


 

Looks like your connection to Vivaldi Forum was lost, please wait while we try to reconnect.