Pasek przewijania kart pojawia się za wcześnie przy kartach z lewej

• Małe niedociągnięcie, ale bardzo irytujące: - przy dodaniu kilku kart (pasek z kartami po lewej stronie) obraz podglądu zawartości kart zaczyna się zmniejszać i dopiero gdy same nazwy stron nie mieszczą się, to pojawia się pasek do przewijania, - natomiast w przypadku, gdy jest choć jedna grupa kart pasek pojawia się zdecydowanie wcześniej, co jest strasznie irytujące gdyż nowa karta zostaje dodana na samym dole (ukryta) i trzeba przesuwać paskiem nawigacji, żeby ją zaznaczyć. W załączniku screen z takiej sytuacji (pasek pojawia się pomimo stosunkowo małej ilości kart): [attachment=3912]vivaldi.jpg[/attachment] Attachments: [img]https://forum.vivaldi.net/uploads/attachments/81685/vivaldi.jpg[/img]

• Małe niedociągnięcie, ale bardzo irytujące:

• przy dodaniu kilku kart (pasek z kartami po lewej stronie) obraz podglądu zawartości kart zaczyna się zmniejszać i dopiero gdy same nazwy stron nie mieszczą się, to pojawia się pasek do przewijania,
    • natomiast w przypadku, gdy jest choć jedna grupa kart pasek pojawia się zdecydowanie wcześniej, co jest strasznie irytujące gdyż nowa karta zostaje dodana na samym dole (ukryta) i trzeba przesuwać paskiem nawigacji, żeby ją zaznaczyć.

W załączniku screen z takiej sytuacji (pasek pojawia się pomimo stosunkowo małej ilości kart):
    [attachment=3912]vivaldi.jpg[/attachment]
    Attachments:

• Wydzieliłem Twój post z wątku Mateusza do osobnego wątku.

W najnowszym snapshocie widzę, że już jest dobrze. Możesz potwierdzić?

• W jakiej wersji?
    Wcześniej nie zauważyłem, że wydzieliłeś mój post z tamtego wątku.

U mnie w wersji stabilnej "1.2.490.43" nadal jest to samo.
    Attachments:

• Batat - odpowiedź

Wojcieche ma na myśli obecną wersję testową 1.3
    ( https://vivaldi.net/en-US/teamblog/136-snapshot-1-3-551-13-closing-on-1-3 )
    która za kilka dni powinna osiągnąć stabilność - więc otrzymasz powiadomienie o aktualizacji

Log in to reply

Looks like your connection to Vivaldi Forum was lost, please wait while we try to reconnect.