Zapisywanie plików do wybranej lokalizacji z Mega

• w najnowszej wersji stabilnej nie działa zapisywanie pliku w wybranej lokalizacji po wybraniu "zapisz jako" przy zapisywaniu z MEGA

• w najnowszej wersji stabilnej nie działa zapisywanie pliku w wybranej lokalizacji po wybraniu "zapisz jako" przy zapisywaniu z MEGA

• Blady2016 - odpowiedź

Menu PPM w mega to menu mega a nie Vivaldiego
    W mega z tego co wiem nie ma opcji "zapisz jako" – jako wybieranie lokalizacji zapisu.
    Mega zapisuje zawsze do domyślnej ustawionej w przeglądarce.
    Jest tylko "pobierz"
    i tam "standardowe" -- stan pobierania widoczny od razu w menedżerze pobierania Vivaldiego
    oraz to drugie "pobieranieZIP" -- stan pobierania widoczny jest najpierw w menu "transfer" na (dwie strzałki na dole), natomiast później dopiero po czasie "pobrania" w menedżerze Vivaldiego

Tak jest w chyba w każdej przeglądarce.

[attachment=3506]Przechwyć_2016_05_04_21_37_26_245.png[/attachment]

Pozdrawiam
    Attachments:

• @Blady2016:

w najnowszej wersji stabilnej nie działa zapisywanie pliku w wybranej lokalizacji po wybraniu "zapisz jako" przy zapisywaniu z MEGA

Nie tylko w Mega, ale min. tam - ogólnie nie ma opcji wyboru miejsca pobierania
    To prawdopodobnie kwestia obsługi jakiejś formy przesyłania nietypowej… nie wiem czy z Mega nie idzie plik przez jakiś kod wbudowany w stronę, a nie HTTP bezpośrednio

• Wydzieliłem ten wątek z wątku Mateusza.

@Blady2016: A czy kiedyś w Vivaldim działało Ci tak jak chcesz? Może w najnowszym snaphocie działa? A w jakiejś innej przeglądarce tak działa?

Log in to reply

Looks like your connection to Vivaldi Forum was lost, please wait while we try to reconnect.