Drobne poprawki

• Witam wszystkich jako nowy użytkownik forum i przeglądarki Vivaldi. :) Przeglądarka sprawnie się rozwija i niedługo będzie na pewno najlepsza. ;) Jeśli chodzi o użytkowanie, to mam 2 uwagi/pytania: 1. Czy będzie możliwość logowania i synchronizacji w przeglądarce aby wszystkie ustawienia pozostały i przywracały się po nowej instalacji systemu/przeglądarki/itd? Tak jak jest to w innych przeglądarkach. 2. Wiem, że już były zgłaszane uwagi na temat speed diala, o to, że jest nieczytelny i nie ma opcji edytowania okienek i nazw. moja uwaga jest taka (nie wiem, czy już była zgłaszana), aby była też możliwość zmiany wielkości okienek, ilości kolumn, wierszy, itp, aby zmieściło się na stronie więcej odnośników - jakoś nie przypadło mi do gustu korzystanie z folderów, wolę mieć wszystko na wierzchu jeśli chodzi o speed diala). Z góry dzięki za informacje. Pozdrawiam. :)

• 1. Tak.
    Synchronizacja ma najwyższy priorytet. Niestety team jest mały i może to troche potrwać zanim zostanie skończona/udostępniona.

2.Były zgłaszane podobne prośby lecz raczej będzie trzeba poczekać aż poprawią bardziej istotne rzeczy nim zabiorą się za te.

Log in to reply

Looks like your connection to Vivaldi Forum was lost, please wait while we try to reconnect.