Adres Satırı Google Arama Motoru Sorunu

• Google'da aramak istediğim kelime veya kelime gruplarını Vivaldi'nin adres satırına yazıp enter tuşuna basarak direkt olarak Google'da arama yapma özelliğini aktif bir şekilde kullanıyorum. Ancak iki gündür tarayıcının bu özelliğinde sinir bozucu bir sorunla karşılaşıyorum. Adres satırına Google'da aramak istediğim kelimeyi yazıp enter'ladığımda Vivaldi, kelimenin Google'daki arama sonuçlarını ekrana getirmek yerine Google'ın ana sayfasını açıyor ve Google'ın ana sayfasındaki boşluk satırında da aramak istediğim kelime görünmüyor. Ardından o kelimeyi Google'daki boşluk satırına tekrar yazarak aratmak zorunda kalıyorum. Bu durum da zaman kaybına neden oluyor. ÖZET: 1) Vivaldi adres satırına Google'lamak istediğim kelimeyi yazıyorum ve enter'lıyorum. 2) Google'ın ana sayfası açılıyor ve aramak istediğim kelime'den eser yok. 3) Google'ın ana sayfasında aramak istediğim kelimeyi tekrar yazıyorum enter'lıyorum ve istediğim sonuca bu şekilde ulaşabiliyorum. Bu sorunun çözümünde yardımcı olabilir misiniz?

• Vivaldi Translator

Arama ayarlarını sıfırlayıp denedin mi?
    g yazıp boşluk bırakıp arama sözcüğünü yazarak entera basınca da Google anasayfasına yönlendiriliyor musun?

• Yardımın için teşekkür ederim tarayıcının varsayılan arama motorunu Yandex yaptıktan sonra tekrar Google yaptım ve sorunum çözüldü. İyi akşamlar.

• Zamana zaman benzer kararlılık sorunları olabiliyor. Ayarları sıfırlamaya ya da tarayıcısı temizlemeyi deneyin.

Log in to reply

Looks like your connection to Vivaldi Forum was lost, please wait while we try to reconnect.