Vivaldi wykorzystanie dysku i pliki TOP sites-journal oraz TOP sites

• W moim przypadku w systemie Windows 7 zauważyłem, że proces przeglądarki w dużym stopniu wykorzystuje pliki TOP sites-journal i top sites. Dzieje się to nawet po zamknięciu przeglądarki. Wykorzystanie dysku jest na tyle duże, że czasami zawiesza się cały system. To normalne ? Też tak macie ? Sprawdzę to jeszcze na Windows 10. Attachments: [img]https://forum.vivaldi.net/uploads/attachments/77999/vivaldipisaniepodysku.png[/img]

• Skorzystam z okazji, aby zapytać, czy vivaldi działa pod 10. U mnie działał pod siódemką. Kiedy skorzystałem z okazji do darmowego uaktualnienia z 7 na 10, vivaldi wsiąkł. Miałem komunikat o jakiejś niezgodności i dotąd, nie próbowałem jeszcze świeżej instalacji.

• Działa na Windows 10 bez problemu. To dość ciekawe że znikło Ci po aktualizacji … u mnie nic takiego nie wystąpiło. Co do głównego tematu dotyczącego zawieszania się z powodu wykorzystania dysku na sprzęcie z Windows 10 nie zauważyłem tego problemu ale może to być również spowodowane faktem, że sprzęt z Windows 10 jest o wiele mocniejszy.

Czy ktoś zauważył podobne zachowanie Vivaldi ?

Log in to reply

Looks like your connection to Vivaldi Forum was lost, please wait while we try to reconnect.