Co z wbudowanym klientem poczty? • Witam! Ostatnio z Vivaldi zniknęła ikona na panelu, która dotyczyła klienta poczty Vivaldi. Miał być on "wkrótce", czyli za jakiś czas, przynajmniej tak obiecano. Dzisiaj weszłam na główną stronę Vivaldi, nie ma tam żadnej wzmianki o tym :(. Czyżby developerzy porzucili ten projekt? A może szykuje się coś wielkiego? Już sama nie wiem. Może ktoś ma odpowiednie na ten temat informacje, którymi mógłby się ze mną (i z innymi) podzielić? Dziękuję i pozdrawiam, Seraph :). • @Seraphine:

  Witam!

  Ostatnio z Vivaldi zniknęła ikona na panelu, która dotyczyła klienta poczty Vivaldi. Miał być on "wkrótce", czyli za jakiś czas, przynajmniej tak obiecano. Dzisiaj weszłam na główną stronę Vivaldi, nie ma tam żadnej wzmianki o tym :(. Czyżby developerzy porzucili ten projekt? A może szykuje się coś wielkiego? Już sama nie wiem. Może ktoś ma odpowiednie na ten temat informacje, którymi mógłby się ze mną (i z innymi) podzielić?

  Dziękuję i pozdrawiam, Seraph :).

  Ikonka ta zniknęła… dawno 😛
  Prace trwają, ale deweloperzy zniknęli ją pewnie by ludzi nie wkurzała tym, że robi nic 🙂 [nawet już sa potłumaczone rzeczy na polski pi razy oko]
  Zespół V ogłosił oficjalnie, że klient poczty na pewno nie pojawi się w wersji 1.0, ponieważ nie jest na tyle ukończony by go wypuścić

  No więc czekamy…. :dry: • Bardzo dziękuję za informację, teraz mogę spać spokojnie :).

  Może się pojawi za kilka miesięcy, fajnie by było, lecz czasami rzeczywistość jest inna. Na ten czas pozostaje nam tylko czekać na odpowiednie info od twórców Vivaldi w sprawie klienta poczty i aktualizację, która dodałaby tą funkcję.

  Pozdrawiam, Seraph! 😃 • Hej.
  Apropos poczty, tutaj na stronie społeczności Vivaldi jest ikonka z pocztą. Można wejść na zwykłą pocztę z roszerzeniem @vivaldi.net w naszym osobistym adresie, ale jest też "Vivaldi webmail". Jest tam sporo opcji, nie rozumiem większości, mnóstwo okienek. Próbowałem wysłać na swój mail prostą wiadomość, ale wystąpił jakiś błąd. Do czego służy ten "Vivaldi webmail"?


 • Moderator

  Firlej - Odpowiedź

  Vivaldi Mail to poczta elektroniczna, która w tej chwili posiada dwa interfejsy, które różnią się przede wszystkim wyglądem, chociaż też i możliwościami.
  Osobiście korzystam od samego początku z nowej wersji.
  Przeglądarka Vivaldi oraz Vivaldi Mail są cały czas rozwijane.

  Spróbuj wysłać wiadomość jeszcze raz - być może to chwilowy błąd powodował jakieś problemy. jeśli nadal będzie występował. Zgłoś to w formularzu błędów zaznaczając jakiego interfejsu dotyczy.

  Pozdrawiam • Zanim powstanie pełnoprawny klient email na desktopa na modłę opera mail, proponuję wypróbować aplikację mailpie.
  https://www.mailpile.is/
  Aplikacja sama w sobie działą w tle, a do interakcji wykorzystuje przeglądarkę.
  Ogółnie rzecz biorąc daje radę.
  Nie jest to może wbudowana funkcja jak w operze, kawy nie parzy, lodów nie kręci;) ale robi to, do czego została zaprogramowana.

  Spróbować zawsze warto.


 

Looks like your connection to Vivaldi Forum was lost, please wait while we try to reconnect.