Şifre kadetme uyarısını kapatın

• Vivaldi'de henüz şifrelerin kaydedilmesi ile ilgili bir ayar bulunmuyor ve her sitede karşımıza çıkan uyarı penceresi can sıkabiliyor. Bunu ortadan kaldırmak için aşağıdaki yolu kullanabilirsiniz. 1- Adres satırına "[b]chrome://settings/search#a[/b]" (tırnak işareti olmadan) yazın ve bu ayara gidin. 2- Açılan sayfada [b]Şifreler ve formlar [/b]altındaki [b]Web şifrelerimi kaydetmeyi öner[/b] ayarını devre dışı bırakın. [attachment=3050]password-dialog.png[/attachment] Attachments: [img]https://forum.vivaldi.net/uploads/attachments/385/password-dialog.png[/img]

• Bu güzel bilgi için teşekkürler ancak ben ilgili bölüme giriş yapamıyorum. Adres satırına bahsettiğiniz url'yi yazıp enter'ladığım zaman Google'da arama yapıyor. Adres çubuğundan otomatik olarak Google'da arama yapma özelliğini nasıl kaldırabilirim acaba?

• Bir şeyi eksik yapıyorsunuzdur, adres çubuğuna yazdıklarınızı kontrol edin.
    Bahsettiğiniz adres satırı aramalarını Yarlar/arama bölümünden iptal edebilirsiniz.

• Sorunu çözdüm, yardımınız için teşekkür ederim.

Log in to reply

Looks like your connection to Vivaldi Forum was lost, please wait while we try to reconnect.