(12.17) co blokuje "piratów" w operze,skoro ff działa ok?  • co w operze elegancko blokuje te www: https://oldpiratebay.org/ ? oczywiscie urlfilter.ini WYłączone,tak samo ghostery WYłączone, a prawoklikiem wszelkie "preferencje dla witryny" na max poluzowane. Blokowanie zdaje sie, ze musi pochodzic od opery, bowiem [u]jednoczesnie firefox portable działa na tej www bez zastrzezen[/u]. Jakies pomysly na rozwiazanie?  • Nie ma rozwiązania, wina stosowanego szyfrowania SSL.  • Wybaczcie wykopki, ale rozwiązanie istnieje (o ile można to tak określić). Chyba wszystkie Opery z numerkiem 12.** cierpią na tego typu problemy. Nie dotyczy to tylko TPB, są inne strony na które nie da się z nich wejść, lub elementy na stronach które nie są wyświetlane. Jednakże, Opera 11.64 w jakiś sposób to omija. Polecam spróbować.  • U mnie Opera 12.17 nie blokuje tych stron.
    Ale w innych przeglądarkach (również w Vivaldi), w opcjach Prywatność, jest pole do "zaptaszkowania" , nazwane "Włącz ochronę Google przed wyłudzaniem informacji i złośliwym oprogramowaniem". Jeżeli jest to zaznaczone, strony "zbanowane" przez Google nie będą się wyświetlały.
    A wracając do Opery, możliwe że ciasteczka od google mieszają…  • Przepraszam, że będzie trochę obok głównego tematu. Google mogą chronić dane kont u nich zakładanych. I żadnych innych danych nie chronić nie mogą, bez posiadania do nich dostępu. Chroń swoje dane przed dostępem do nich firm Google i innych. Z piratów nie korzystam, ale Twoje wyjaśnienie przyczyny blokowania ich strony, wydaje mi się prawdopodobne. Kilkakrotnie spotkałem się z blokowaniem stron przez Google, podczas wyszukiwania informacji w sieci. Części wyświetlonych linków nie dawało się otworzyć. Wówczas pojawiały się komunikaty o zagrożeniu.


 

Looks like your connection to Vivaldi Forum was lost, please wait while we try to reconnect.