Błąd przy próbie wyszukiwania z paska adresu

• Witam wszystkich! Jak można ustawić wyszukiwanie z paska adresu? W moim przypadku przy próbie wyszukania, po wciśnięciu Entera próbuje otworzyć się strona z wyszukiwanym słowem (http://wyszukiwana_fraza), co oczywiście kończy się błędem o treści "strona internetowa jest niedostępna". Tak samo dzieje się gdy wpiszę "g" przed wyszukiwanym słowem (taki mam ustawiony skrót do google w ustawieniach V). Co ciekawe, jeśli po wpisaniu "g szukane_słowo" kliknę kursorem na rozwiniętą propozycję z listy, wtedy wyszukiwanie odbywa się normalnie(!). Pomożecie? :) Vivaldi 1.0.380.2 (Build) (64-bitowa) Windows 8.1

• Narzędzia / Ustawienia / Wyszukiwanie - tutaj warto sobie włączyć dodatkowy pasek z wyszukiwaniem i ustawić np. Google jako domyślną.
    Narzędzia / Ustawienia / Prywatność - tutaj trzeba WYŁĄCZYĆ opcję "Wyłącz wyszukiwanie w pasku adresu"

• @BloodMan:

Narzędzia / Ustawienia / Prywatność - tutaj trzeba WYŁĄCZYĆ opcję "Wyłącz wyszukiwanie w pasku adresu"

A ja, głupi, cały czas czytałem w tym miejscu "WŁĄCZ wyszukiwanie (…)" Oczywiście, wszystko już działa, temat można zamknąć, a najlepiej pogrzebać w czeluściach niebytu.

Dziękuję serdecznie za otworzenie oczu! :)

Log in to reply

Looks like your connection to Vivaldi Forum was lost, please wait while we try to reconnect.