Sekme Sorunu

• Merhaba arkadaşlar, herkese iyi forumlar. Bir sorunum var. Ben geçen aylarda da sekmelerin animasyon kasıntıları hakkında konu açmıştım. Fakat şu an konu yine sekmeyle ilgili olmasına rağmen kasmayla ilgili değil; sekmelerin şak diye ortadan yitmesi. Evet, mesela sekmeyi başka bir sekmenin önüne kaydırmaya çalıştığımda, başka bir sekmeye geçiş yaptığımda veya yeni bir sekme açtığımda bir önceki sekmelerden bazıları yitip, bir daha gözükmüyor. Ayrıca sekmelerin yittikten sonra bir sonraki sekmeyle başka bir sekme arasında iğrenç şekilde göze batan serçe parmak kadar boşluk bırakıyor. Durum böyleyken bozulmamış bir sekmeyi kapatınca da sekme kısmı iyice sapıtıyor. Bu sorun tek bende mi var yoksa genel mi? Ayrıca şu an BETA sürümünü kullanıyorum. Teknik Önizleme'nin son sürümünden bir önceki sürümünde de aynı sorun vardı. (Teknik Önizleme'nin son sürümünü es geçip doğrudan BETA'ya kaydım.)

• Merhaba, size de iyi forumlar.
    Hayır bu sadece sizde olmuyor. Bir de @agresiff'de oluyor özellikle :)
    Açıkçası net olarak hata tekrarlanamadığı için net bir şey söyleyemiyoruz. Beta sürümde bu hata olmaması gerekiyor aslında ama eğer devam ediyor ise bir sonraki derlemeyi bekleyin ve tekrarlanması durumunda bir rapor açıp bize de numarasını bildirin. Takip edelim.

Log in to reply

Looks like your connection to Vivaldi Forum was lost, please wait while we try to reconnect.