Záložky / Bookmarks • Umí Vivaldi místo "Zobrazit panel záložek" (všechny) ? Zobrazit Panel jen s některými ? Něco ve smyslu jen jedna složka v záložkách (Bookmarks Toolbar), kde vyberu, co zde bude vidět a bude hned při ruce (lepší textový popis než jen ikonky).

  Jedna s posledních věcí, které mi ve Vivaldi chybí, neboť používat na vícero zařízení není úplně pohodlné a každé zařízení mám na trochu jiný účel.

  Díky předem za odpovědi. • Ne, tohle neumí. Píšeš ale, že na liště záložek vidíš jenom ikonky? Tohle můžeš nastavit (nastavení → záložky → nastavení lišty záložek). • Ano, vím že se dá použít boční panel. Ale ten dokáže zobrazit pokud vím jen ikony bez popisu (bez najetí myši), a bohužel né složky se záložkami, nacož by mohlo také být řešením. Jinak lišta všech záložek vidím normálně, ikona + název stránky. A předpokládám ,že na to neexistuje ani žádný doplněk, nebo úprava či přidání vodorovné lišty s definovaným obsahem.

  Primárně mi šlo o to, že v původně používaném firefoxu mám dosti hodně záložek, které se normálně nevejdou na jedinou lištu, proto to má složku v záložkách, do které dám ty odkazy které nejvíce používám na daném zařízení a ty se zobrazí místo všech záložek (definované záložky), co považuji za velmi efektivní na jeden klik s danou fixní pozicí.

  Je také pravda, že kdybych nepoužíval myš, dalo by se to řešit přes F2-vyhledávat. Co zatím moc není reálné, aspoň pro stránek plné skriptů.


Log in to reply
 

Looks like your connection to Vivaldi Forum was lost, please wait while we try to reconnect.