Unite?  • Arkadaşlar öncelikle hepinize merhabalar. çok eskiden opera 15 sürümüne güncellenmeden evvel çok ilgili birisiydim operaya ve forumlarda da çok aktiftim belki bazı arkadaşlarımız nickimi hatırlar. opera 15 sürümüne geçip chrome kopyası bir tarayıcıya dönüşünce (kendi fikrim) maalesef çok üzüldüm ve operayı takibi ve desteği bıraktım. fakat şimdi görüyorum ki vivaldi adı altında eski kullanıcı tavsiyeleri odaklı özüne geri dönmeye çalışıyor. vivaldi ile bugun tanıştım ve çok mutlu oldum. şimdi hemen başlığı açmamdaki sebebe geliyorum: eski operada devrim niteliğinde unite diye bir eklenti yapmışlardı. kendi serverimizi kurabiliyor, kendi dosyalarımızı başkaları ile paylaşabiliyor hatta bilgisayarımızı bir upload serveri haline getirebiliyorduk daha nice özellikler barındıran bir eklentiydi ve bence yeni bir çağ başlatabilecek birşeydi. (sonradan desteği geri çektiler maalesef) vivaldide acaba bu özellikler geri gelecek mi ? gelmesini çok isterim çok fayda sağlayacağını düşünüyorum teşekkür ederim eski ve yeni tüm dostlara selam olsun


  • Vivaldi Translator

    Selam hoş geldin GAGO61, hatırlamaz mıyız 🙂
    Evet Vivaldi yeni tarayıcımız ve eski ekiple beraber buradayız. Unite konusu ise; şu an için pek olabilecek bir şey değil. Zaten Unite aslında bir devrimdi ve bir takım servisler bunu kullanarak yeni servisler açtı. Opera değil tabii.
    Dolayısıyla benzer bir şey gelir mi bilemiyorum ama konuyu bir sorayım senin için 🙂  • teşekkür ederim ilginiz için yaparlarsa gerçekten çok güzel oluy unite eksikliğini hissediyorum bilgisayarımda gerçekten bunu vivaldi ile giderebilmek çok güzel olurdu 🙂  • Arkadaşa katılıyorum Unite benzeri bir özellik harika olurdu. Tabi önce halledilmesi ve klenmesi gereken çok şey var. Benim fikrim böyle bir şey söz konusu olsa bile uzun zaman sonra olacaktır.


Log in to reply
 

Looks like your connection to Vivaldi Forum was lost, please wait while we try to reconnect.