Video Prime

• Hej Vivaldi

Nie wiem dlaczego ale nie działa u mnie poprawnie na macu Video Prime. Za każdy razem jak chce włączyć jakiś film dostaje informację "Wystąpił problem podczas odtwarzania tego nagrania. Aby uzyskać pomoc, przejdź na stronę www.primevideo.com/help?nodeId=202099750." Mam najnowszą wersję Vivaldi nNetflix i HBO Go, Youtube, śmigają aż miło. Sprawdzałem na kilku makach i wszędzie sytuacja jest ta sam. Co ciekawe Chrome na tym samym kompie uruchamia bez problemu Video Prime i wszystko inne.

• Moderator

Nie mam tam konta, więc nie jestem w stanie tego sprawdzić samemu, ale spróbuj dwóch podstawowych rzeczy:

1. Wyłącz rozszerzenia które mogłyby sprawiać problemy z tą stroną (zwłaszcza blokery reklam, skryptów itp. jeśli używasz)
    2. Spróbuj uruchomić rozszerzenie User Agent Switcher i zmienić w tym rozszerzeniu przeglądarkę na Chrome.

To nie powinno zająć więcej niż kilka minut, a może pomóc w zlokalizowaniu źródła problemu. 🙂

Log in to reply

Looks like your connection to Vivaldi Forum was lost, please wait while we try to reconnect.