Vivaldi 2.5 - Prehliadajte plnými farbami: Prehliadač Vivaldi a R Λ Z Ξ R Chroma! 🤹🏻🌈


 • Moderator

  Dnes prichádza nová verzia prehliadača Vivaldi, ktorý ako prvý medzi všetkými prehliadačmi plne spolupracuje so zariadeniami R Λ Z Ξ R Chroma!

  Vivaldi 2.5 dnešným dňom prináša spoluprácu s najväčším svetovým ekosystémom pre hráčske zariadenia. S touto jedinečnou spoluprácou si používatelia prehliadača Vivaldi a zariadení R Λ Z Ξ R Chroma môžu vychutnať pohlcujúci zážitok svetelných efektov nie len pri hraní hier ale aj priamo počas prehliadania svojich obľúbených stránok.

  Taktiež boli pridané ďalšie možnosti prispôsobenia v oblasti rýchleho prístupu, ľahšieho výberu listov, vylepšení vzhľadu používateľského rozhrania, oprava celkovo 64 chýb a pridanie 5 nových funkcií.

  Podpora R Λ Z Ξ R Chroma

  Prehliadač Vivaldi bol taktiež prvým prehliadačom, ktorý integroval spoluprácu s osvetlením Philips Hue. To priviedlo zážitok z prehliadania na novú úroveň, vďaka možnosti pripojenia a ovládania okolitých objektov prostredníctvom prehliadača.

  A týmto to neskončilo. Vivaldi chce svojím používateľom dodať naozaj pocit jedinečnosti, kontroly a pocitu pohody počas každodenného prehliadania vďaka ešte viac prepracovanejšiemu systému osvetlenia, ktorý zariadenia R Λ Z Ξ R Chroma ponúkajú.

  0_1557310965934_RAZER.jpg

  Používatelia, ktorí tieto zariadenia majú, si môžu zapnúť túto funkciu priamo v časti Nastavenia > Motívy vzhľadu > Spolupráca so zariadenia RΛZΞR Chroma. Následne je možné vybrať si presne aké zariadenia chcú používať v spolupráci s prehliadačom – Klávesnicu, Myš, Podložku pod myš, Systém Chroma Link. Táto integrácia je plne kompatibilná z počítačmi s OS Windows.

  Ďalšie možnosti prispôsobenia rýchleho prístupu

  Každý používateľ je iný. Niekto chce mať vo svojom rýchlom prístupe skoro „všetko“ a iný tam chce mať iba zopár najdôležitejších stránok. Pre obe a mnohé ďalšie skupiny používateľov, spoločnosť Vivaldi prináša možnosť nastavenia si veľkosti zobrazovaných miniatúr v rýchlom prístupe.

  Celkovo je možné vybrať si z 5 veľkostí a pre nerozhodných je tu aj automatické prispôsobenie. Funkciu je možné nájsť v časti Nastavenia > Úvodná stránka > Rýchly prístup > Veľkosť náhľadov rýchleho prístupu. Taktiež aby sa zamedzilo nechcenému presúvaniu miniatúr, je možné zakázať toto presúvanie jednoduchým odškrtnutím funkcie Povoliť premiestňovanie presunom myšou.

  0_1557311085549_PRÍSTUP.jpg

  Rýchlejší výber listov

  Pre používateľov, ktorí pracujú s väčším počtom listov súčasne bude zrýchlenie práce so skupinami listov ako zoskupovanie, zatváranie, presúvanie, opätovné načítanie, dlaždicovanie, pridanie do záložiek a mnohé iné, skutočným prínosom.

  Prehliadač Vivaldi odteraz podporuje klávesové skratky a gestá myšou pre výber predošlých, ďalších a súvisiacich listov (napr. podľa domény). Všetky tieto príkazy sú samozrejme prispôsobiteľné v časti Nastavenia > Klávesnica alebo Myš.

  Spoločnosť Vivaldi sa aj naďalej drží svojej predstavy o dôležitosti prehliadača a poskytnutím čo najväčšej kontroly pre používateľa. Je to neustále viditeľné v nových zostavách. Pre niektorých môže byť táto zostava menej „využiteľná“ a prínosná, ale veríme, že sa do budúcna dočkáme ďalšej, väčšej nádielky nových funkcií a vylepšení.

  Pre tých, ktorí sa chcú pozrieť na úplný zoznam zmien, nájdete ho v tomto odkaze 🙂


Log in to reply
 

Looks like your connection to Vivaldi Forum was lost, please wait while we try to reconnect.