Usporiadanie záložiek • Chcem sa spýtat možno banálnu vec. (nakolko sa este len zoznamujem s týmto prehliadačom)
  Záložky v hornej lište sa daju usporiadať podla nazvu? Nenašiel som to ani v ponuka/záložky/spravovať záložky. Jedine kde sa to dá ale namá to vpliv na hornu listu zo zalozkami je v bocný panel/záložky.
  Viete mi poradiť či tato funkcia je a niekde niečo prehliadam?
  dakujem. • Tak automaticke usporiadenie podla mena sa mi stale nepodarilo najst....usporiadal som (zatial aspon priecinky) manualne, .....no nasiel som jednu chybičku krasy. Menu/zobrazenie/stavový riadok - nezobrazuje kvacku, ci je alebo nieje zapnuty.


 • Moderator

  @Vladimir1 Prepáčte za neskoršiu odpoveď, nevšimol som si príspevok 😞

  Táto funkcia je trocha "skrytá" a nie je viditeľná priamo v nastaveniach. Jednoducho kliknite pravým tlačidlom myši na voľný priestor lišty záložiek a z ponuky Zoradiť zvoľte požadované zoradenie 😉

  0_1551286845059_zoradenie.png

  Čo sa týka tej chybičky krásy, vďaka za upozornenie 😉 Táto chyba je už aktuálne nahlásená iným používateľom a v systéme je zapísaná pod číslom VB-49481 so statusom Potvrdený.

  Ďakujeme že používate prehliadač Vivaldi 😉 • Dakujem Vam za odpoved 😉 .....bolo to tak lahke, ale nenasiel som to....nenapadlo ma kliknut na volne policko 🙂 ...ale vdaka za pomoc a zatial sa tesim novemu prehliadacu a fandim Vam.


 • Moderator

  @Vladimir1 nemáte začo, som rád že som mohol pomôcť 🙂
  Určite ak budete mať v budúcnosti nejaké otázky, postrehy alebo návrhy, neváhajte napísať 🙂
  Ďakujeme, ak ste s prehliadačom spokojný, určite o ňom nezabudnite povedať aj priateľom a známym 🙂


Log in to reply
 

Looks like your connection to Vivaldi Forum was lost, please wait while we try to reconnect.