Zostava 1420.4


 • Moderator

  Ahojte všetci,

  pred pár dňami vyšla prvá zostava pre tento rok! Tá hlavne prináša hlavne opravy regresií a menšie vylepšenia. Bolo aktualizované taktiež Chromium jadro na verziu 72. S tohto dôvodu je zvýšený počet chýb, ktoré prispievajú k nestabilite prehliadača (preto ak nechcete zažívať padanie aplikácie alebo mrznutie tak preskočte túto verziu 😉 )

  Čo sa týka vylepšení, tak prvou z nich je možnosť nastaviť si zobrazovanie upozornenia pri zatvorení jedného z okien (nie posledného okna a tým ukončenia celej aplikácie). Čiže teraz máme dve možnosti pre upozornenie pri zatvorení. Nájdete to v časti General > Zatvoriť okno > Close Window Confirmation > Show Close Window Confirmation Dialog.

  0_1547194848290_Image 1.png

  Ak ste sa často rozčuľovali kvôli pravidelnej zmene prehliadača v rýchlom prístupe alebo vyhľadávacom poli do predvoleného nastavenia, odteraz je tomu koniec 🙂 Bola pridaná možnosť zapamätať si posledne zvolený vyhľadávač. Možnosť nájdete v časti Nastavenia > Vyhľadávanie > Keep Last Selected Search Engine

  0_1547195081996_Image 2.png

  Posledným vylepšením je už konečne pridaná možnosť zobrazenia uložených hesiel. Čiže ak potrebujete si pozrieť aké je heslo na určitej stránke, lebo máte zapnuté automatické vyplňovanie hesiel, môžete to spraviť po navštívení Nastavenia > Súkromie > Heslá webových stránok a na konci riadka každého záznamu sa objaví ikona oka. Po kliknutí na ňu, budete vyzvaný k zadaniu Vášho systémového hesla (ak ho používate) a následne sa Vám zobrazí Vaše heslo.

  0_1547195239468_Image 5.png

  Taktiež prajem všetkým všetko dobré do nového roka 2019. Nech sa vám darí v každej oblasti života a nech sa vám splnia všetky priania. 🙂

  Verím že prehliadaču Vivaldi zachováte svoju priazeň a budete s ním spokojný, taktiež s jeho vývojom, kedže sa na tento rok chystá veľmi veľa zmien 😉 (viac povedať nemôžem, no je toho dosť 😶 🙌🏻 )


Log in to reply
 

Looks like your connection to Vivaldi Forum was lost, please wait while we try to reconnect.