Zapamiętane hasła na chwile nie zamaskowane. • Od jakiegoś czasu Vivaldi pokazuje w czasie logowania na sekundę zapamiętane hasła. Wszystkie dodatki wyłączone. Co może być przyczyną?


 • Moderator

  Możesz dokładniej wyjaśnić co się dzieje i kiedy/gdzie (na jakich stronach)? I coś więcej na temat Twojego komputera. Ja nie zauważyłem u siebie takiego problemu...

  Vivaldi 2.1.1337.36 (64-bit, Windows 10 ver. 1803, x64) • @pafflick
  Najczęściej to obserwuję podczas logowania na forum wargamingu: https://eu.wargaming.net/id/signin/. Komp: Dell Optiplex 3020 Windows 7 SP1 wszystkie aktualki, antywirus ESET Endpoint Antyvirus 6.5.2094.1. Vivaldi 2.1.1337.36 (Stable channel) (32-bit) (ale na poprzednich wersjach też to obserwowałem) Czasami efekt jest stały (hasło widoczne jest ciągle) gdy aktywny jest Stylish i globalne motywy. Na innym identycznym komputerze (ten sam model, system, antywirus, dodatki do przeglądarki (nie jestem pewny wersji Vivaldiego czy 32 czy 64 bit)) nie zauważyłem takiego zachowania. W moim przypadku nie jest to problem palący - raczej drążę go z czystej ciekawości.
  Jakiś błąd w mechanizmie renderowania strony?..


 • Moderator

  @zgierzak Tak. Możliwe, że to wina tej konkretnej strony. Skontaktuj się z jej pomocą techniczną, niech sprawdzą po swojej stronie.


 

Looks like your connection to Vivaldi Forum was lost, please wait while we try to reconnect.