Sekme Animasyonu Sorunu • Öncelikle merhabalar. Bir konu hakkında danışmak için böyle bir başlık açtım. Vivaldi'yi ilk duyduğum zamanlarda daha 1. ön izleme sürümü mevcuttu. Opera'nın eski ceo'sunun bir ürünü olduğunu öğrenince direkt indirdim ama başından beri bir türlü düzeltemediğim bir sorun var; yeni sekme açarken, sekmeler arası geçiş yaparken animasyonlarının kasması beni oldukça rahatsız ediyor. Bâzen hiç kasmıyor; donarak, yâni animasyonu hiç görmeden bu eylem gerçekleşiyor. Bunun benim bilgisayarımla mı ilgisi yoksa Vivaldi'nin yazılımıyla mı ilgisi var anlayamadım. Lâkin tarayıcı içi oldukça stabil çalışıyor. Site yüklerken kasılma, tümüyle donma, çökme, rapor bile göstermeden kapanması durumuyla karşılaşmadım. Sekme sorunu beni rahatsız ettiği için genellikle Opera Beta kullanır ayrıca Vivaldi'nin güncellemesini gün içinde fırsat buldukça denetliyorum. Gelmişse indirip, direkt kuruyorum. Bu konuda düşüncelerinizi özençliyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Esenle kalın... :cheer: • Hi,

  which version are you using? The TP (Technical preview) or the Snapshot? And which operating system do you use?

  That´s important to know. Otherwise, it will be difficult to help you. • I'm using TP with Windows 7 Ultimate x64 • Then try the Snapshot 1.0.174.8-1 (32Bit !!! - which is currently the only version that has an update function (see Menu > Help)

  Download-Link • Merhaba :),

  Bahsettiğin sorun bazı bilgisayarlarda ortaya çıkıyor ve oldukça rahatsız edici. Vivaldi yazılım ekibi bu sorunu çözmek için uğraşıyorlar. Son yayınlanan derlemelerde bir miktar düzelme var ancak tam değil. Yeni çıkacak derlemelerde bu sorunla ilgili düzeltmeler yer alacaktır. Sadece en güncel sürümü yükleyin. http://www.vivalditurkiye.net adresinden Türkçe olarak derleme değişikliklerini takip edebilirsin.


 • Vivaldi Translator

  @vyigitguler:

  Öncelikle merhabalar.
  Bir konu hakkında danışmak için böyle bir başlık açtım. Vivaldi'yi ilk duyduğum zamanlarda daha 1. ön izleme sürümü mevcuttu. Opera'nın eski ceo'sunun bir ürünü olduğunu öğrenince direkt indirdim ama başından beri bir türlü düzeltemediğim bir sorun var; yeni sekme açarken, sekmeler arası geçiş yaparken animasyonlarının kasması beni oldukça rahatsız ediyor. Bâzen hiç kasmıyor; donarak, yâni animasyonu hiç görmeden bu eylem gerçekleşiyor. Bunun benim bilgisayarımla mı ilgisi yoksa Vivaldi'nin yazılımıyla mı ilgisi var anlayamadım. Lâkin tarayıcı içi oldukça stabil çalışıyor. Site yüklerken kasılma, tümüyle donma, çökme, rapor bile göstermeden kapanması durumuyla karşılaşmadım. Sekme sorunu beni rahatsız ettiği için genellikle Opera Beta kullanır ayrıca Vivaldi'nin güncellemesini gün içinde fırsat buldukça denetliyorum. Gelmişse indirip, direkt kuruyorum. Bu konuda düşüncelerinizi özençliyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Esenle kalın… :cheer:

  Bahsettiğiniz sorunlar genel olarak var şu an evet. Fakat sekmelerle ilgili kodlamalar elden geçiriliyor şu an ve tamamen yenileniyor. Şu an ki güncel sürümler bundan 5-10 sürüm öncesine göre gayet stabil. Ama tabii ki yeterli değil halen ve geliştiiliyor. bu söylediğiniz sorunlar gün geçtikçe halledilecektir merak etmeyin. Spesifik bir sorun ise sizin sorununuz, detay vermeniz ya da raporlamanız ve rapor numarasını vermeniz halinde yardımcı olmaya çalışırız.


 • Vivaldi Translator

  Hey guys, what is going on here:)
  You try to learn TR, if so let's help you 😛


 

Looks like your connection to Vivaldi Forum was lost, please wait while we try to reconnect.