Outlook.com • Posledné 2 dni mám problém so stránkou Outlook.com. Pri prihlásení do konta, padne Vivaldi aj so všetkými otvorenými kartami. Na prehlaidači Microsoft Edge, Outlook.com funguje normálne.


 • Moderator

  Ahojte,
  Teraz som skúšal, na internej verzií a mne funguje môj Outlook účet bez problémov.
  Akú máte zostavu Vivaldi?

  Našiel som zopár hlásení ohľadne pádov na určitých stránkach pri používaní stabilnej verzie, ale nič bližšie pri nich nebolo riešené. Pozriem sa na to, taktiež posuniem info testerom z Vivaldi, aby som zistil viac. • Zdravím,
  mám Win 10 a Vivaldi 2.0.1309.37 (Stable channel) (64-bitová verzia).
  Problém pretrváva a naozaj neviem, kde môže byť chyba.


 • Moderator

  @drerik Ak ste si ešte neaktualizovali prehliadač na najnovšiu verziu 2.1.1337.36, tak skúste a zistite či problém pretrváva aj naďalej.

  V prípade že áno, skúste spustiť prehliadač s čistým profilom, a odsledovať či sa chyba ukázala aj v tomto prípade. Môžete to spraviť dvoma spôsobmi, buď obnovou používateľského profilu alebo nainštalovaním "Standalone" (prenosnej) verzie.

  • Obnovu profilu vykonáte za pomoci tohto návodu, a naštalovanie novej prenosnej verzie vykonáte stiahnutím potrebného inštalátora, a počas inštalácie z voľby Installation Type: zvoľte "Install Standalone", zvoľte nový adresár! a aplikáciu spuste.

  Ak problém už nepretrváva, obnovte si potrebné dáta zo starého profilu pomocou tohto návodu. Zvyčajne problém zapríčiňujú rozšírenia, čiže môžete taktiež sledovať či sa tento problém neobjaví znova po nainštalovaní určitého rozšírenia.

  V prípade že problém pretrváva aj po odskúšaní hore spomenutých spôsobov, vytvorte hlásenie o chybe cez túto stránku a pripojte aj záznamy z pádu aplikácie (Crash log's). Následne môžete sem napísať číslo hlásenia aby som to mohol odsledovať v systéme.

  PS: Zisťoval som u ostatných testerov v čom môže byť chyba ale nikto nedokázal potvrdiť tento problém, nakoľko im nepadal prehliadač pri navštívení tejto stránky, a taktiež som priebežne sledoval nové hlásenia ohľadne podobných problémoch, a v poslednej dobe nikto nehlásil takýto problém. • Mne sa zasa objavil problem na NB v verziou vivaldi 2.6.1566.44 s gmailom, pri pisani spravy (odpoved, alebo aj nova sprava) mi dole vedla tlacidla odoslanie nezobrazuje ikonky / moznosti formatovania/ prilozenie suboru/ prilozenie fotky, emogi atd...stretol sa niekto stymto problemom?

  p.s. problem vyrieseny stacila aktualizacia na verziu 2.6.1566.49 🙂


Log in to reply
 

Looks like your connection to Vivaldi Forum was lost, please wait while we try to reconnect.