Czy mogę usunąć to konto? • Chciałbym zmienić swój login, co pewnie nie jest możliwe.
  czy mogę zatem usunąć to konto trwale i założyć nowe?


 • Moderator

  Możesz założyć nowe konto w każdej chwili. Jeśli chodzi o zmianę loginu, to nie wiem, czy to możliwe, ale w tej sprawie musisz się skontaktować z administratorem strony: https://vivaldi.com/contact/


 • Moderator

  @rynus
  Zmiana loginu obecnego konta nie jest możliwa.
  Samodzielnie usunąć konta też jeszcze się nie da - napisz prostą prośbę o usunięcie konta na adres podany przez @pafflick Kiedy zostanie usunięte dostaniesz potwierdzenie. Następnie będziesz mógł założyć nowe, używając tego samego adresu (poczty) użytego przy zakładaniu pierwszego konta.


 • Moderator

  @pond Konta nie można usunąć samemu, ale może to zrobić administrator, jak wspomniał wyżej @matmur44. Jeśli użytkownik nie podał swoich danych osobowych umożliwiających jego zidentyfikowanie, to nie wiem czy GDPR ma tu jakieś zastosowanie - może jedynie jeśli chodzi o adres e-mail.


 • Moderator

  @pond Tak jak mówiłem, tutaj dotyczy to głównie adresu e-mail. Wszystko zależy też od tego, czy użytkownik podał jakieś swoje dane osobowe, ale tu akurat ma możliwość samodzielnego ich usunięcia. Jedynie konta jako tako nie można samodzielnie usunąć, ale można samodzielnie usunąć praktycznie wszystkie powiązane z nim dane.
  Konta są tak, czy inaczej kasowane przez administratora na prośbę danego użytkownika, więc nie wiem co miałoby tutaj zmienić powoływanie się na GDPR.


 

Looks like your connection to Vivaldi Forum was lost, please wait while we try to reconnect.