Import ustawień przeglądarki i drobiazg związany z pocztą. • Witam.
  Funkcja importu ustawień przeglądarki była by bardzo przydatna, często jest tak że w domu mamy kilka komputerów dostosowanie przeglądarki w każdym z jest czasochłonne, lub w przypadku utraty danych na dysku nie musieliśmy ponownie poświęcać na to czasu i zastanawiać się czy na pewno ustawiliśmy to tak jak było kiedyś. Proponuje import ustawień do zewnętrznego pliku, który z łatwość moglibyśmy zapisać na dysku zewnętrznym ( od razu mogło by to też zaimportować wszystkie nasze zakładki, notatki, itd) lub też po zalogowaniu się na mail Vivaldi zapytanie czy chcemy zapisać nasze obecne ustawienia przeglądarki, by kiedyś móc je wczytać w razie potrzeby.

  Na stronie startowej, na pasku z szybkim wybieraniem, historią, zakładkami, i innymi folderami dodać odnośnik do maila Vivaldi. Przy nim mogły by pojawiać się liczba nowych wiadomości na poczcie. Taki odnośnik najlepiej jeśli byłby opcjonalny, może nie każdemu spodobałby się taka funkcja, a dla tych co korzystają, i planują zmianę maila na Vivaldi mogła być to ciekawa opcja.


 • Moderator

  Witaj. Synchronizacja w wydaniu stabilnym jest z miesiąca na miesiąc coraz bliżej.
  Na ten czas możesz ręcznie przekopiować i podmienić cały profil przeglądarki (najlepiej między instalacjami z tym samym numerem wersji) - jeśli nie wiesz jak to zrobić, daj znać.

  Wbudowana poczta pojawi się w Vivaldim w przyszłości. Obecnie możesz przypiąć kartę z pocztą na pasku kart - PPM > przypnij kartę. Przy włączonych powiadomieniach w tytułach stron w Ustawienia > Karty > Opcje kart
  ich liczba na karcie na pewno powinna się pokazywać.

  Możesz także utworzyć panel www na paku paneli i korzystać jak z poczty w interfejsie mobilnym (czyli jak na telefonie)
  Tworzenie panelu: Złap za kartę i przeciągnij na pasek paneli aż pokaże się kreseczka, wtedy zwolnij przycisk myszy.


Log in to reply
 

Looks like your connection to Vivaldi Forum was lost, please wait while we try to reconnect.