Kopirování

• Re: Návrhy na změny

Zdravím, nečekám, že toto bude někdo číst nebo se tím zabývat, ale někde si ulovit musím :D Používám Operu už dobrých osm let, jak na služebním tak na osobním notebooku. Avšak osobní notebook už má svoje léta a Opera mu žere hrozně moc paměti, tak jsem hledal obdobný prohlížel jen s menšími nároky a Vivaldi po prvních dnech užívání je jasná volba.
    Ale to, čeho si na Opeře nesmírně cením oprotí ostatním prohlížečům, je taková malá vychytávka - když označím nějaký text, automaticky mi to nabídne kopírování, na které hned kliknu, místo toho, abych nejdříve pravým tlačítkem myši otevřel menu a zvolil položku kopírovat. Je to hodně pohodlné, ač tím člověk ušetří cca vteřinu.
    Vivaldi to ovšem nemá (nebo ano?), a proto navrhuji tuto změnu pro další update. (Nevim, kdo je vývojář, takže prosím žádný hejty, že to dávám do českého fora:)))

Díky

• Vivaldi Translator

Ahoj,
    české fórum tu není jen tak na okrasu, je tu pro všechny, kteří nedůvěřují svým dovednostem v anglickém jazyce. A hlavně pro nás, Čechy, abychom měli svůj prostor k diskusi, neboť ty mezinárodní umí být někdy docela horké. ☺
    Kdyby se tu měly provádět nějaké "hejty", byly bychom s prominutím úplní blbci. 😉

Nyní k tvému dotazu -- tuto možnost Vivaldi zatím bohužel neumožňuje. Ale vzhledem k tomu, že Vivaldi klade důraz na vysokou míru přizpůsobitelnosti, je možné, že se v budoucnu tato nebo podobná funkce objeví i ve Vivaldi.

Jsme rádi, že se ti Vivaldi líbí i přes jeho některé nedostatky. Vývojářský tým Vivaldi se skládá z velmi malého počtu členů, ale snaží se dělat, jak nejlépe umí. Oceníme, když s námi přetrpíte těžké začátky, čímž nám pomůžete vytvořit skutečně nejlepší prohlížeč na světě. ☺

S pozdravem a přáním hezkého dne
    český překladatelský tým prohlížeče Vivaldi

• Díky za odezvu, v jiném vlákně mě odkázali na plugin "selection-popup", díky kterému je můj problém vyřešen :)

Log in to reply

Looks like your connection to Vivaldi Forum was lost, please wait while we try to reconnect.