Hata Bildirimi

• Vivaldi: 1.14.1077.45 (Stable channel) (64 bit)
    Düzeltme: 416aa8c28dba11af9ad54090f9e67662438acc75-
    JavaScript: V8 6.4.388.41

Yukarıdaki özelliklere sahip Vivaldi tarayıcısını kullanıyorum ve çok sevdiğim için de geliştirilmesine destek olmak adına hata bildiriminde bulunayım dedim. Böylece foruma geldim. :)

1. instagram.com adresinin ana sayfa akışında gezinirken, sayfada en üstte bulunmayan bir görsele sağ tıklayıp "incele" seçeneğine bastığım zaman, sayfanın başına atıyor. Eskiden böyle bir sorun yoktu. Eğer çok aşağı indiysem, zaman kaybına sebep oluyor. Ayrıca, incele ekranında bulduğum linke sağ tıklayıp görseli yeni sekmede aç dediğim zaman da iki ayrı sekme halinde açıyor. Bu, güncellemeden önce de vardı.

2. Google Görseller'de, başka bir sekmeden sürükleyip bıraktığım görselle arama yapınca, açılan sayfada "Benzer Görseller" başlığına tıkladığım vakit de kaynak olarak kullandığım ve sürüklediğim görselin bulunduğu sekmeye atlıyor. Arama ekranının olduğu sekmeye geri dönüp, Benzer Görseller butonuna tıklayınca aynı hata tekrar etmiyor.

Şimdilik bu kadar.

1. VB-37838 olarak raporlandı.

Log in to reply

Looks like your connection to Vivaldi Forum was lost, please wait while we try to reconnect.