Flash Player Sorunu

• Merhaba, En son güncellemeyi Linux Mint 17.1x64 üzerinde kullanıyorum. Bazı flash sitelerini açamıyorum. Örnegin bu adres "http://www.bbc.co.uk/radio/player/bbc_radio_four"

• Merhaba,

Mağruf bunu sormuş. Benzer sorun yaşayanlar var. Konu araştırılıyor şu an. Umarım yakında düzeltirler.

• @greench:

Merhaba,

Mağruf bunu sormuş. Benzer sorun yaşayanlar var. Konu araştırılıyor şu an. Umarım yakında düzeltirler.

Umarım düzelir, ses ve müzik için kullandığım hiç bir site çalışmıyor. Firefox yada Chrome'da bir sorun yokken Vivaldinin çalışmaması can sıkıcı, ister istemez tarayıcıdan soğuyorsun.

• @Zafer:

@greench:

Merhaba,

Umarım düzelir, ses ve müzik için kullandığım hiç bir site çalışmıyor. Firefox yada Chrome'da bir sorun yokken Vivaldinin çalışmaması can sıkıcı, ister istemez tarayıcıdan soğuyorsun.

Sorun öncelikli düzeltilecekler listesinde. Bu hafta içi düzeltilebilir sanırım.

• @zahek:

@Zafer:

@greench:

Merhaba,

Sorun öncelikli düzeltilecekler listesinde. Bu hafta içi düzeltilebilir sanırım.

Doğrusunu söylemek gerekirse en son çıkan snapshot sürümünde düzeltileceğini umuyordum. Bugün büyük bir heyecanla yeni sürümü yükledim ancak aynı hata devam ediyor. Gerçekten çok can sıkıcı bir durum.

Sanırım bu hata herkesde oluşmuyor. Ayrıca vivaldi://plugins sayfasında Flash Player eklentisi görünmüyor, sebebi bu mu acaba? Buraya Flash Player'ı kendim yükleyebilir miyim?

• @Zafer:

@zahek:

@Zafer:

@greench:

Merhaba,
    Sanırım bu hata herkesde oluşmuyor. Ayrıca vivaldi://plugins sayfasında Flash Player eklentisi görünmüyor, sebebi bu mu acaba? Buraya Flash Player'ı kendim yükleyebilir miyim?

Merhaba, müjde sorun düzeltildi. (Muhtemelen) yarın ki TP3 sürümde yayınalancak :)

• @zahek:

@Zafer:

@zahek:

@Zafer:

@greench:

Merhaba,

Merhaba, müjde sorun düzeltildi. (Muhtemelen) yarın ki TP3 sürümde yayınalancak :)

Zahek bu harika bir haber, umarım haklısındır. Çünkü bir süredir vivaldiyi sadece bu forumu takip etmek için kullanmaya başlamıştım :(

• @Zafer:

Zahek bu harika bir haber, umarım haklısındır. Çünkü bir süredir vivaldiyi sadece bu forumu takip etmek için kullanmaya başlamıştım :(

Teyit ediyorum artık sorun çözüldü. Test ettim Linux Mint'de. Yeni sürümü bekleyin.

• @zahek:

@Zafer:

Teyit ediyorum artık sorun çözüldü. Test ettim Linux Mint'de. Yeni sürümü bekleyin.

Şuan gerçekten çok mutlu oldum. :cheer: Vivaldiye geri dönmek gerçekten çok güzel olucak, haber için teşekkürler zahek ;)

Log in to reply

Looks like your connection to Vivaldi Forum was lost, please wait while we try to reconnect.