Yeni Vivaldi WebMail


  • Vivaldi Translator

    Vivaldi'nin bir sosyal ağ projesi ile başladığını hepiniz biliyorsunuzdur. Bu çerçevede kullanıcılarına bir takım ücretsiz hizmetler (blog, forum, e-posta, resim albümü, grup kurma v.b.) sunmakta. Size bahsedeceğimiz hizmet e-posta ile alakalı... Bildiğiniz gibi Vivaldi ücretsiz olarak e-posta hizmeti de sağlıyor. Bu hizmete herhangi bir e-posta istemcisi kullanarak IMAP ya da POP3 protokolü üzerinden erişebileceğiniz gibi, doğrudan web üzerinden de erişebiliyorsunuz. Bugüne kadar https://mail.vivaldi.net/webmail/ adresinden erişebilen bu hizmete bundan sonra https://webmail.vivaldi.net/ üzerinden tamamen yenilenmiş bir görünüm ve sistem ile erişebileceksiniz http://vivalditurkiye.net/blog/yeni-vivaldi-webmail  • Panel üzerinden henüz erişemiyoruz sanırım.


  • Vivaldi Translator

    Panel derken, e-posta panelini kastediyorsun sanırım? O özellik henüz aktif değil yani en azından sizlere 🙂  • Hemen e-posta hesabımı oluşturdum / aktifleştirdim. Gerek arabirimi gerekse işin başında bir servis olarak sunduğu özellikler (e-posta filtreleme, yönlendirme, takvim, Türkçe dil desteği vb.) oldukça başarılı.

    Tabi GMail ya da Yandex gibi servisler yerine kullanmamız için e-posta alanı olarak bize ne kadar bir disk alanı verdiğini bilmemiz lazım.


 

Looks like your connection to Vivaldi Forum was lost, please wait while we try to reconnect.