Zrzut ekranu: ikonka na pasku?

• Da się opcję Zrzut ekranu z menu Narzędzia wrzucić gdzieś na wierzch, na pasek boczny albo na pasek narzędzi?

• @d0ris w pasku stanu np. jest
    0_1514929729717_aaa.png
    Jak również pod F2 (co jest chyba najprostsze)

Jak Ci mało, poszukaj, bądź popytaj w dziale forum z modyfikacjami

• @rotfl Nie wiedziałam, bo pasek stanu mam wyłączony i raczej z tego powodu nie będę go włączać, bo niepotrzebnie zajmuje cenne miejsce. No nic, sprawdzę te modyfikacje, dzięki :)

• @d0ris Jeśli zależy Ci na miejscu na ekranie, polecam zapoznać się z Szybkimi Poleceniami / F2
    Pozwoli Ci to generalnie ukryć / wyłączyć masę rzeczy na ekranie, a korzystanie z nich jest wedle mnie całkiem wygodne. ;)

• Wiem o nich, ale nie mam pamięci do skrótów :P Poza tym chodziło mi jedynie o miejsce w pionie. Na pasku bocznym mogłaby sobie być, i tak jest w połowie pusty, to na co mi jeszcze pasek stanu

• @d0ris Też nie mam do tego głowy (szczególnie do kilkuklawiszowych combosów, które proponuje w swoich programach M$)
    Na szczęście tam się wpisuje polecenia po polsku (można zacząć pisać od środka, bądź fragmentu wyrazu), co jest mega łopatologiczne i dlatego polecam ;)

• Moderator

@d0ris
    Jeśli chodzi o skróty to w Vivaldim jest arkusz podpowiedzi klawiatury pod CTRL+F1

• @matmur44 No jest i myślisz, że szybciej będzie wywołać te podpowiedzi, znaleźć właściwy skrót na liście i go użyć, zamiast skorzystać z menu? A, i jeszcze trzeba zapamiętać skrót do arkusza podpowiedzi ;D Tak, to z pewnością ogromne ułatwienie ;D
    Wolę już tak jak radzi ROTFL, ale ogólnie nie lubię korzystać ze skrótów klawiaturowych. Wolę mieć ikonki na widoku.

Log in to reply

Looks like your connection to Vivaldi Forum was lost, please wait while we try to reconnect.