Nie da się płacić w bankach! • Nie można wykonwyac przelewów korzystając z tej przeglądarki. Strony banków okreslają ją jako "starą wersję"! A jest najnowsza.


 • Moderator

  Sprawdź na stronie swojego banku wspierane przeglądarki (gdzieś w pomocy). Stabilna wersja V 1.13 nie ma problemu z ING • @noboco
  Nie mam najmniejszego problemu z mBankiem oraz Pocztowym (tylko z tych korzystam),
  oraz z wszelkiego rodzaju płatnościami typu PayPal, PayU, itp.
  Problem musi tkwić gdzieś indziej. • Jakiś jeden z banków polskich miał problem / robione było zgłoszenie w tym temacie.

  @Noboco Jeśli Cię to irytuje, zgłoś do banku że ich strona ma niedorobione filtry.
  Jako obejście problemu, polecam zainstalować jakieś rozszerzenie zmieniające User Agent-a. • Nowy Alior Sync ma problem czyli T-Mobile Usługi Bankowe. • Si, problem jest z Aliorem.

  Programiści Aliora wpisali sobie w kod strony na stałe że jeśli przeglądarka nie jest na liście takich, które im się podobają, to piszą użytkownikowi ściemę sugerującą by zmienił przeglądarkę.
  Widać nie chciało im się zostawić żadnego "marginesu błędu" i poszli na łatwiznę ograniczając maksymalnie listę przeglądarek (zapewne żeby się zabezpieczyć przed zgłoszeniami klientów).

  Taka wspaniała strategia wielu firm w ostatnich czasach.

  I właśnie dlatego trzeba przełączyć Vivaldiego by udawał inną przeglądarkę.
  I pomęczyć dział techniczy Aliora. • Teoretycznie Vivaldi jest wykrywany jako Chrome, podobnie jak np. przeglądarka Brave, a jednak Vivaldi nie jest obsługiwany, natomiast na Brave strona Aliora działa bez żadnych problemów. Nie chce mi się wierzyć, że tak mało popularna przeglądarka została uwzględniona przez programistów Aliora. • @carson911 Vivaldi ma inną sygnaturę niż Chrome - sprawdź

  Nie mam pojęcia, jaką sygnaturą identyfikuje się Brave, ponieważ nie używałem.
  Ani w jaki sposób programiści Aliora wstawili kontrolę też nie wiem.
  Aczkolwiek działa tak, jak sam stwierdziłeś... I wynika to wyłącznie z tego, jak w kodzie Aliora przetwarzana jest sygnatura przeglądarki.

  Dla mnie brzmi jak wartości wpisane "na stałe", bądź wyrażenie regularne, którego sygnatura z Vivaldiego nie spełnia, ale to tylko przypuszczenia...


 

Looks like your connection to Vivaldi Forum was lost, please wait while we try to reconnect.