Bezpieczeństwo najważniejsze • Witam
  Tak testuje sobie vivaldiego i czytam tutejsze propozycje i brakuje mi jednej najważniejszej. Mianowicie hasła głównego do przeglądarki. Pytanie o hasło miałoby się pojawiać przy starcie vivaldiego tak by osobie postronnej już przy starcie uniemożliwić wgląd w otwarte karty. Opcjonalnie obok przycisku "ok" mógłby się pojawić przycisk otwierający sesje prywatną, bądź przy błędnie podanym haśle otwierałaby się sesja prywatna.
  Wiem, że jest mnóstwo rozszerzeń (w tym tych do chrome) z tym, że one działają nie najlepiej (nie maskują hasła podczas wpisywania) lub nie działają wcale blokując permanentnie przeglądarkę (wykasowanie rozszerzenia przy pomocy eksploratora plików jedynie pomaga).

  Kolejną propozycją, tym razem kosmetyczną i mniejszej wagi jest wyświetlanie przybliżonego czasu pobierania plików w okolicach ikonki menadżera pobierania na pasku bocznym.

  Jak do tej pory po przejściu z firefoxa funkcje vivaldiego dostępne bez rozszerzeń zaspokajają me przyzwyczajenia (jedynie ublock się czasem przydaje xD). • https://forum.vivaldi.net/topic/22411/feature-requests-for-vivaldi-1-14/440

  Jak widzisz nie wiele osób potrzebuje takiej funkcji więc nie oczekiwałbym jej wprowadzenia w najbliższym czasie.


 

Looks like your connection to Vivaldi Forum was lost, please wait while we try to reconnect.