Jak usunąc listę przewidywania?

• Wpisałem raz nieumyślnie hasłotuż po loginie, w jednym polu. Teraz wyskakuje mi taki ciąg propozycji jak tylko dotknę tego pola. Nie wiem jak to usunąc a PRZEJRZAAŁEM WSZYSTKIE opcje przeglądarki. Po prostu tego nie ma. Jak to zmienić?

• Niestety nie wiem jak usunąć jedno błędnie wpisane pole ale można wyczyścić wszystkie wpisywane w danym okresie czasu. Wejdź do menu narzędzia i tam" wyczyść dane prywatne(ctrl+shift+del)". i zaznacz "dane formularzy". Nie zapomnij też zmienić " usuń dane z ostatniej godziny" jeśli wpisałeś to wcześniej niż w przeciągu ostatniej godziny.

• Moderator

@Edwardtamron22
    Podświetl pozycję, którą chcesz usunąć (najedź myszą lub wybierz strzałkami klawiatury) i wciśnij kombinację -> Shift+Delete

• Shift + Del, ale oczywiście łatwiej byłoby usunąć (i zaoszczędziło pytań każdego kto tego nie wie) gdyby obok pozycji formularza był przycisk X.

• Vivaldi Translator

@gregor Fajna idea (niech to działa jak na liście wpisanych adresów w omniboxie) - zgłoś :)

• Wydaje mi się, że już kiedyś to zgłaszałem, ale dodałem do wishlisty https://forum.vivaldi.net/post/176156
    Swoją drogą nie rozumiem po co co wersję tworzony jest nowy wątek dla nowych propozycji skoro niektóre z nich od roku leżą w starych wątkach. Nie dość że są ignorowane nawet te z dużą ilością głosów to za każdym razem trzeba tworzyć je od nowa, a większość ludzi o swoich zapomina pewnie.
    Powinna być jedna aktualizowana lista i tyle.

• Vivaldi Translator

<DYGRESJA>
    @gregor Wiele osób poruszało temat i to wielokrotnie (w tym ja sam), że obecny system jest chory.
    Mnie osobiście wyścigi w zgłoszeniach i ilość wpisów (przerastająca wielokrotnie możliwości tej formy) plus inne wspaniałe kwiatki tak irytują, że postanowiłem przestać tam zaglądać i pisać do czasu, gdy ktoś z tym coś zrobi...

Sprawa by coś z tym poprawić była zgłaszana do adminów parę razy, ale póki co do poważnej dyskusji na ten temat chyba jeszcze nie doszło...

Ignorowanie niektórych idei mimo dużej ilości głosów jestem w stanie zrozumieć, ale niezmienny status quo niezbyt.
    Cóż - czekamy :/
    </DYGRESJA>

Log in to reply

Looks like your connection to Vivaldi Forum was lost, please wait while we try to reconnect.