Scrollowanie w przeglądarce

• Witam,
    Od pewnego czasu nie mogę scrollować stron w przeglądarce Vivaldi. Obok wskaźnika ukazuje mi się taki obrazek: 0_1510915354066_rolka.jpg
    Próbowałem coś znaleźć w ustawieniach jednak nic nie pomaga. Na innych przeglądarkach mogę normalnie przesuwać stronę.
    Jestem tak przyzwyczajony do scrollowania, że praktycznie uniemożliwia mi to korzystanie z przeglądarki.
    Miał ktoś podobny problem? Jakieś rady?
    Pozdrawiam

• Vivaldi Translator

Wincyj konkretów ;)

Tablet? Touchpad? Windows? Mac? Która wersja? Jakiś specjalny soft do myszki? Rozszerzenia?

• Już podaje :) Windows 7, myszka A4tech z G10 Multi-Mode.
    Już od kilku miesięcy korzystam z Vivaldi i w/w myszki i wcześniej nie miałem takich problemów, co jakiś czas się znaczek pokazywał, a teraz cały czas go widzę i nie ma możliwości scrolla.

• Dodam jeszcze, że na touchpadzie też nie mogę scrollować i też tylko w przeglądarce Vivaldi

• Moderator

adiseq

To jest dziwne. Zrób tak:

Po kolei i stopniowo wyłączaj dodatki - jeden po drugim. --> Kiedy wyłączysz (nie odinstalujesz) jeden, zrestartuj przeglądarkę i sprawdź czy nadal są problemy. Jeśli są, wyłączaj następny, itd.
    Jeśli po wyłączeniu wszystkich rozszerzeń problem będzie trwał, sprawdź czysty profil (kopiując do jakiegoś folderu obecny). Instrukcja resetu profilu jest tu: https://help.vivaldi.com/article/full-reset-of-vivaldi/ Jeśli chcesz możesz użyć translatora, by przetłumaczyć.

Log in to reply

Looks like your connection to Vivaldi Forum was lost, please wait while we try to reconnect.