Google - chyba s neobvyklým provozem • Dobrý den, s takovým problémem jsem setkával už v minulosti, ale vždy stačilo vyplnit captcha a vyřešeno. Tento problém se mi stává náhle, aniž bych byl nijak aktivní s googlováním. Bohužel, nevím, proč zde je zobranený pouze plain text. Jak vyřeším tento problém, nebo alespoň, aba byla vidět captcha.
  Děkuju moc.

  • Naše systémy zjistily, že vaše počítačová síť je zdrojem neobvyklého provozu. Zkuste prosím požadavek opakovat později.

  ![alt text](0_1504646000953_16066033-5106-42e6-bc8c-92ff41d073eb.png

  *počítač určitě není zavirován


 • Vivaldi Translator

  Dobrý den,

  dle dostupných údajů stojí vaše IP adresa za neobvyklým provozem.
  Byly zaznamenány a nahlášeny například tyto činnosti:

  • Hromadné rozesílání SPAMu (nevyžádané elektronické pošty)
  • Opakované pokusy o získání přístupu k webovým stránkám hrubou silou (= zkoušení náhodných hesel v krátkém čase, dokud nedojde ke shodě a tedy k přihlášení)

  1. Důkladně otestujte svůj počítač na přítomnost virů
  2. Ujistěte se, kdo vše má přístup k vašemu počítači
  3. Zeptejte se vašeho poskytovatele připojení k internetu, přiděluje-li vám statickou nebo dynamickou IP adresu. Pokud statickou (= na Internetu se hlásíte trvale pod 1 IP adresou), některý z uzlů ve vaší síti bude pravděpodobně skutečně viníkem. Je-li vám přidělována dynamická (= pokaždé jiná) IP adresa, můžete být pouhá oběť, neboť pouze "dědíte" IP adresu po skutečném viníkovi. V tom případě požádejte svého poskytovatele o vyhledání skutečného viníka.
  4. Je vám povědomá e-mailová adresa: ...a1@post.cz ? (první 3 písmena jsou z bezpečnostních důvodů ukryta)

  Bližší informace můžete získat zadáním své IP adresy zde:
  http://whatismyipaddress.com/ip-lookup
  https://stopforumspam.com/search
  https://www.abuseat.org/lookup.cgi • @nfsmaniac Děkuji za info. Jediné podezření je snad, že někdo zná naše heslo od Wifiny. A taky zkusím požádat o pomoct od poskytovatele internetu. Jinak email : něcoa1@post.cz mi nic neříká, protože emailovou doménu Post nepoužívám vůbec.


 

Looks like your connection to Vivaldi Forum was lost, please wait while we try to reconnect.