Problem z flashem czy z vivaldim

• Cześć.Pierwszy raz zetknąłem sie z takim problemem.Wchodząc na wideoczaty przy pomocy flash-a na jednych kamerka mi się uruchamia a na innych nie.Nie miałem z tym problemu gdy wersja V była ponizej jedynki lub okolicach "przełamania wersji".Wchodząc na te same wideoczaty za pomocą firefoxa nie mam z czymś takim problemu.Robiłem reinstalacje i przegladarki i wtyczki.Problem nie zniknął.Teoretycznie nie powinno działac na wszystkich a tu wyglada ze na niektórych przegladarka nie potrafi całości załadować..Zetknał sie ktoś z takim problemem?Pozdrawiam

• Moderator

@Zbycho

Wtyczka Flash Player niedługo (od 2020) nie będzie już rozwijana. Przeglądarki powoli i stopniowo ograniczają i wycofują go.
    Do czasu ostatecznego wycofania twórcy stron mają czas przestawić się na inną technologię.

W Vivaldim zarządzanie wtyczkami znajduje się w Ustawieniach --> Strony internetowe --> Wtyczki

Ustaw na "Zawsze zezwalaj" i zobacz czy działa poprawnie.

Sprawdź to na stabilnej wersji Vivaldiego, którą możesz pobrać - [vivaldi.com](link url)

• @matmur44 Tyle to ja wiem.Problem nie tyle rozwiazany ile wykryty,chyba.Identycznie jest w przegladarce Chrome.Do Chrome i Vivaldi jest inny typ wtyczki niz do Firefoxa.Tam NPAPI a tu PPAPI.Widocznie nowsza wersja PPAPI na problem z niektorymi stronami.Innej przyczyny nie widzę

Log in to reply

Looks like your connection to Vivaldi Forum was lost, please wait while we try to reconnect.