Dziwne zachowanie odtwarzacza YouTube na Vivaldim

• Kiedy wejdę na YouTube i puszczę jakiś film to zaczyna się on odtwarzać, ale kiedy wcisnę PAUZĘ, to film staje a dźwięk gra nadal.

Po prostu nie da się na Vivaldim zapauzować filmu, bo muzyka z niego nadal gra. Co ciekawe, kiedy włączę start to muzyka się nałoży.
    Tak jakby od razu gdzieś "w tle" się odpalała muzyka.

Mam najnowszego Flasha.
    Wszystko się sypie w tym Vivaldim!

• @VivaldiUser3
    Wejdź w ustawienia (Alt+P) i w polu wyszukiwania wpisz: flash
    Ustaw na: "Nigdy nie zezwalaj".

0_1497717277962_noflash.png

Teraz odśwież YouTube i sprawdź czy odtwarzacz HTML5 też sprawia problemy. Jeżeli odtwarzacz nie chce się pokazać to wejdź tutaj: https://www.youtube.com/html5?hl=pl i włącz odtwarzacz HTML5.

Daj znać czy pomogło. :)

• alt text

Po zastosowaniu tej metody, dźwięk nadal z jutuba słuychać ale dostaję taki ekran. Czyli video brak ale dźwięk jest nadal.

Moje okno wyglądało tak po wejśćiu w link z wyborem odtwarzacza. A więc miałem to aktywne. Czyli mimo posiadania aktywnej tej opcji, nadal wszystko mam zepsute. Błąd występuje oczywiście tylko w Vivaldim.

alt text

• Aha i nie mogę niczego sobie na tamtej stronie z odtwarzaczem YouTube włączyć ponieważ nie ma tam żadnej OPCJI włączania czegokolwiek.

• @VivaldiUser3
    Na screenie wyżej, widać,ze masz problem z kodekami. Bez nich nie będzie obrazu. Tylko pytanie, dlaczego? Te kodeki powinny być w Vivaldi.

• Powinno być tak:
    0_1498352610719_a8617bef-fe06-4e7d-ba9e-877eeb62b194.png

• Nie wiem czemu u mnie wyglądają te pole inaczej, a jak miałem problemy, tak mam nadal.

• A ja mam cały czas włączony flash ( bo korzystam niestety ze stron które go potrzebują ) i nie mam to wpływu na YT wszystko się poprawnie odtwarza i przy pauzie wszystko się zatrzymuje ;-)

Ale może to że nie mam problemów to system

Distro: Arch / Parabola GNU/Linux-libre Desktop: i3 4.13-174 Linux User: #592024
    Host: arch-i3

Log in to reply

Looks like your connection to Vivaldi Forum was lost, please wait while we try to reconnect.