Dziwne zachowanie odtwarzacza YouTube na Vivaldim

• Kiedy wejdę na YouTube i puszczę jakiś film to zaczyna się on odtwarzać, ale kiedy wcisnę PAUZĘ, to film staje a dźwięk gra nadal.

Po prostu nie da się na Vivaldim zapauzować filmu, bo muzyka z niego nadal gra. Co ciekawe, kiedy włączę start to muzyka się nałoży.
    Tak jakby od razu gdzieś "w tle" się odpalała muzyka.

Mam najnowszego Flasha.
    Wszystko się sypie w tym Vivaldim!

• @VivaldiUser3
    Wejdź w ustawienia (Alt+P) i w polu wyszukiwania wpisz: flash
    Ustaw na: "Nigdy nie zezwalaj".

0_1497717277962_noflash.png

Teraz odśwież YouTube i sprawdź czy odtwarzacz HTML5 też sprawia problemy. Jeżeli odtwarzacz nie chce się pokazać to wejdź tutaj: https://www.youtube.com/html5?hl=pl i włącz odtwarzacz HTML5.

Daj znać czy pomogło. :)

• alt text

Po zastosowaniu tej metody, dźwięk nadal z jutuba słuychać ale dostaję taki ekran. Czyli video brak ale dźwięk jest nadal.

Moje okno wyglądało tak po wejśćiu w link z wyborem odtwarzacza. A więc miałem to aktywne. Czyli mimo posiadania aktywnej tej opcji, nadal wszystko mam zepsute. Błąd występuje oczywiście tylko w Vivaldim.

alt text

• Aha i nie mogę niczego sobie na tamtej stronie z odtwarzaczem YouTube włączyć ponieważ nie ma tam żadnej OPCJI włączania czegokolwiek.

Log in to reply

Looks like your connection to Vivaldi Forum was lost, please wait while we try to reconnect.