BLOGS

• Znowu jakieś dziwne zachowania tego portalu. Zamiast wyświetlania najnowszych blogów, pokazują mi się najstarsze. Do tej pory, najnowsze były na początku.

• A ja mam dziwny problem z logowaniem. Tutaj.

Niby zaznaczam zaloguj i zapamiętaj i jest chwilowo OK. Ale wystarczy że zaczne czytać inny dział forum (np. ten po wcześniejszym "vivaldi for windows") i robie klik środkowym coby czytać TEN wątek w nowym tabie… i ...
    mam u góry pasek logowania ;/
    Oczywiście to nie dzieje sie za każdym razem, ale dzisiaj już 2 raz. Losowo czy co...

• @Totylkoja: MÓGŁBYŚ WIĘCEJ NIE KRZYCZEĆ W TEMATACH WIADOMOŚCI? ;)

Dodałem komentarz na temat opisanego błędu w wątku do zgłaszania błędów na Vivaldi.net.

@BloodMan: Jakiej przeglądarki używasz? W pierwszych wersjach Vivaldi był problem z sesjami w kartach otwartych w tle.

• @Saskatchewan:

@BloodMan: Jakiej przeglądarki używasz? W pierwszych wersjach Vivaldi był problem z sesjami w kartach otwartych w tle.

1.0.94.2 (Build)
    Sesja trzyma, ale czasami nie… ;d To jest dziwne. Kilka zamknięć i jest OK, a potem nagle z jakiegoś niewiadomego powodu jestem Guest w karcie i kicha. Podejrzewam że to nie jest reproduktowalne...

• Zainstaluj najnowszy snapshot: https://vivaldi.net/blogs/teamblog/item/7-new-snapshot-1-0-105-7-now-with-32-bit-linux Możesz nim nadinstalować poprzednią wersję.

• Tak, wiem :)
    Już zmieniłem oczywiście i od razu po powrocie brak sesji i logowanie. No ale zobaczymy co będzie dalej.

• @ Saskatchewan
    Nie rozumiem o co Ci chodzi! Mam takie same prawa do korzystania z forum jak inni. Póki co, to nie jest Twój serwis, więc mi nie możesz zabronić korzystania z niego.
    Przez pomyłkę, mój wpis o błędzie działania przeglądarki vivaldi, trafił na forum angielskojęzyczne. Ten, który umieściłem tutaj, nie dotyczy żadnej przeglądarki, ale wadliwego działania serwisu.

• Ło, foch…
    bp,nnmsp.

• @Totylkoja:

@ Saskatchewan
    Nie rozumiem o co Ci chodzi! Mam takie same prawa do korzystania z forum jak inni. Póki co, to nie jest Twój serwis, więc mi nie możesz zabronić korzystania z niego.

Hm… Chodzi mi o to, żebyś nie pisał tematów postów wielkimi literami. Jeśli słyszałeś kiedykolwiek o czymś takim jak netykieta, to powinieneś wiedzieć dlaczego.

A tak poza tym, to w którym miejscu ci czegoś zabroniłem? :)
    @Totylkoja:

Przez pomyłkę, mój wpis o błędzie działania przeglądarki vivaldi, trafił na forum angielskojęzyczne. Ten, który umieściłem tutaj, nie dotyczy żadnej przeglądarki, ale wadliwego działania serwisu.

Błąd potwierdzam i, tak jak napisałem wcześniej, zgłosiłem go w oficjalnym wątku do zgłaszania błędów. Dyskutowanie o nim tylko tutaj nic nie zmieni.

• Hm… Chodzi mi o to, żebyś nie pisał tematów postów wielkimi literami. Jeśli słyszałeś kiedykolwiek o czymś takim jak netykieta, to powinieneś wiedzieć dlaczego.

Mnie nie rażą tytuły pisane dużymi literami i nie kojarzą mi się z krzyczeniem. I nie traktuję tego jako nieprzestrzeganie zasad netykiety. Najwyraźniej muszę odświeżyć w pamięci te zasady.

Błąd potwierdzam i, tak jak napisałem wcześniej, zgłosiłem go w oficjalnym wątku do zgłaszania błędów. Dyskutowanie o nim tylko tutaj nic nie zmieni.

Ponieważ przez pomyłkę wpis o błędach przeglądarki umieściłem nie tu, gdzie zamierzałem, nie byłem pewien, który problem zgłosiłeś. Mam nadzieję, że oba.

• Zgłosiłem błąd z listą blogów.

W sprawie zniknięcia okna Vivaldi – ktoś już o tym pisał na anglojęzycznym forum i mnie się to też przydarzyło, ale tylko raz i ciężko powiedzieć co było powodem (pozostałe procesy Vivaldi udało się zabić menedżerem zadań i przeglądarka uruchomiła się ponownie). Do oficjalnego zgłoszenia błędu z przeglądarką najlepiej byłoby mieć powtarzalny schemat, w którym błąd się powtarza.

• @Saskatchewan:

Do oficjalnego zgłoszenia błędu z przeglądarką najlepiej byłoby mieć powtarzalny schemat, w którym błąd się powtarza.

Proszę bardzo - wystarczy wejść na stronę https://aivitals.co.clark.nv.us/WebPIInternet/ i kliknąć Search.
    Zwis głównego procesu (+ zniknięcie) gwarantowane + brak możliwości uruchomienia nowej kopii Vivaldiego - trzeba najpierw ubić główny proces w managerze zadań…

• Mnie też zdarzyło się to tylko raz, ale też tylko raz skorzystałem z nowszej wersji vivaldiego. Okno znikło podczas odtwarzania filmu. Próba uruchomienia drugiego okna nie powiodła się. Mimo zniknięcia okna pozostał dźwięk pochodzący z filmu. Zabicie procesów menedżerem zadań powiodło się dopiero po kilku próbach. Ja tego nie potrafię przetłumaczyć na angielski i z tego powodu piszę tu.

• Niestety nie.

• @Totylkoja:

Niestety nie.

Nie wiem co chcesz pokazać, bo:
    "You are trying to view a restricted album.
    Sorry, but you do not have the permission to view or edit this album."

• To znaczy, że jest kolejny błąd tego portalu. Wszystkie moje teksty, zdjęcia i zrzuty są oznaczone jako publiczne. Skoro nie możesz tego obejrzeć, to napiszę. To jest zrzut pokazujący, że na moim vivaldi na moim komputerze, w ogóle nie otworzył wskazywanej przez Ciebie strony, która ma powodować znikanie okna vivaldiego.

• U mnie też nic się nie dzieje na wspomnianej stronie, tzn. okno Vivaldiego nie znika po kliknięciu "Search".

Log in to reply

Looks like your connection to Vivaldi Forum was lost, please wait while we try to reconnect.