Tarayıcılar Arası Yerimi Eşitleme • Sizden bir eklenti isteğim olacak? Bildiğiniz, tarayıcılar arasında yerimlerini eşitleyebileceğimiz bir eklenti var mı? Chrome, Firefox, Opera, Maxthon vb. hepsinin kendine has eşitleme servisleri var ancak benim istediğim lokal bir eklenti. Örnek: Varsayılan tarayıcım Chrome. Diğer tarayıcıları da kurdum ve yerimlerini içe aktardım. Tüm tarayıcılarda aynı yerimleri var. Chrome'a, Firefox'a, Opera' ya bu eklentiyi kuracağım. Diyelim ki en sık chrome ile geziniyorum. Bu gezintilerde 7-8 tane yeni yerimi ekledim. Kapattım. Sonra Opera' yı açtım. Açar açmaz bu eklenti eklentinin kurulu olduğu tarayıcıları tarayarak fazladan eklenmiş yerimlerini bana bildirecek ben de ekle diyeceğim. Var mı bildiğiniz bu tip bir eklenti. ?

 • @greench:

  http://www.xmarks.com/

  Teşekkürler yazdım bunu bir kenara ama üyelik istiyor. Benim istediğim üyelik vb. gerektirmeyecek olan bir eklenti. Sadece bilgisayar içinde çalışacak. 🙂 Yani Opera ve Chrome a kuracağım. Bu eklenti kurulu olduğu tarayıcılar arasında çalışacak. Ve opera veya chrome u açtığımda diğer tarayıcı da sonradan eklediğim yerimlerini bana bildirecek ben de chrome a da ekl diyeceğim. XMarks ta güzel aslında ama üyelik istemiyorum. :unsure:

  Ama sanırım böyle bir eklenti yok. Bakmaya devam ediyorum. Böyle bir eklenti mümkün mü onu da bilmiyorum 🙂 Sağol.


 • Vivaldi Translator

  Çok şey istiyorsun ve hem de lokal istiyorsun 🙂
  Bunu en mantıklı yolu lokal bir klasör eşleştirme programı kullanmak fakat tarayıcı yapıları ne kadar da aynı olsa aynı dosyaları çalıştırmak zamanla sorun oluşturacaktır gibi geliyor bana…


 

Looks like your connection to Vivaldi Forum was lost, please wait while we try to reconnect.