Sık kullanılanlara eklemede hata

• Merhaba, Hızlı erişim için Speed Dial bölümüne siteler ekliyorum ve bunlar açılış sayfasında küçük ön izleme olarak gürünüyor. Ancak küçük resimlerin alt tarafı hep siyah oluyor. Bunun sebebini anlamadım? Örnek görüntü aşağıda, kendi eklediğim iki site en sonda yer alıyor ve ikisininde alt kısımları siyah olarak kalıyor. Kullanıdğım sürüm Linux Mint 17.2 Cinnamon üzerinde Vivaldi 1.0.105.7 (Developer Build) snapshot [attachment=667]speeddial-hata.png[/attachment] Attachments: [img]https://forum.vivaldi.net/uploads/attachments/24725/speeddial-hata.png[/img]

• Bu bilinen bir hata. Vivaldi'deki küçük görüntü üretici kod istenilen şekilde çalışmıyor maalesef. Son derlemede bir düzenleme geldi ama yeterli değil. Üzerinde biraz daha çalışma yapacaklar. Ancak chromium mimarisindeki bazı kısıtlar sebebiyle oldukça uzun zaman istenilen forma kavuşması.

• Anladım. Sanırım bu durum herkesde olmuyor. Düzelene kadar böyle idare edecez artık.

Log in to reply

Looks like your connection to Vivaldi Forum was lost, please wait while we try to reconnect.