Pasek przewijania "scrollbar" - koncepcja poprawienia estetyki/funkcjonalności w Vivaldim

• Witam

Chcę zgłosić projekt małej poprawki. Na zdjęciach, które dołączyłem z pierwszych lepszych stron by było dobrze widać.

Chodzi o możliwość dodania opcji zmiany ustawień scrollbara, np.

• możliwość całkowitego wyłączenia
    • możliwość wyłączenia tylko przy pełnym ekranie
    • możliwość zmiany paska na subtelniejszy a nie takie ochydztwo ;) Strzałki i pasek są zbędne w dobie scrolla w myszce. Wystarczyłaby delikatna kropka wtapiająca się w tło z możliwością przesuwania góra/dół.

1_1493969841289_fe560d5d-257b-4c15-af0b-f1d8831e05ca.png

0_1493969841289_f4f20056-b126-4c49-8424-8a6445c9e0ca.png

• Moderator

Takie coś można samemu zrobić używając CSS (ja np. zrobiłem sobie wszędzie ciemne paski przewijania, żeby dopasować je do ciemnego motywu przeglądarki), podejrzewam więc, że raczej nikt z teamu Vivaldiego w najbliższym czasie się nad tym raczej nie pochyli...

• Osobiście wolałbym włączając tryb pełnoekranowy nie mieć żadnego paska przewijania po prawej bo jest ohydny i przeszkadza. Dosłownie i w przenośni psuje przeglądane strony.

Możliwości dostosowania są ogromne i nie mnie jednemu przeszkadza a to jest na równi taka sama pierdółka jak kolorowanie kart, grupowanie kart itd. itp.

Log in to reply

Looks like your connection to Vivaldi Forum was lost, please wait while we try to reconnect.