Pasek przewijania "scrollbar" - koncepcja poprawienia estetyki/funkcjonalności w Vivaldim

• Witam

Chcę zgłosić projekt małej poprawki. Na zdjęciach, które dołączyłem z pierwszych lepszych stron by było dobrze widać.

Chodzi o możliwość dodania opcji zmiany ustawień scrollbara, np.

• możliwość całkowitego wyłączenia
    • możliwość wyłączenia tylko przy pełnym ekranie
    • możliwość zmiany paska na subtelniejszy a nie takie ochydztwo ;) Strzałki i pasek są zbędne w dobie scrolla w myszce. Wystarczyłaby delikatna kropka wtapiająca się w tło z możliwością przesuwania góra/dół.

1_1493969841289_fe560d5d-257b-4c15-af0b-f1d8831e05ca.png

0_1493969841289_f4f20056-b126-4c49-8424-8a6445c9e0ca.png

• Moderator

Takie coś można samemu zrobić używając CSS (ja np. zrobiłem sobie wszędzie ciemne paski przewijania, żeby dopasować je do ciemnego motywu przeglądarki), podejrzewam więc, że raczej nikt z teamu Vivaldiego w najbliższym czasie się nad tym raczej nie pochyli...

• Osobiście wolałbym włączając tryb pełnoekranowy nie mieć żadnego paska przewijania po prawej bo jest ohydny i przeszkadza. Dosłownie i w przenośni psuje przeglądane strony.

Możliwości dostosowania są ogromne i nie mnie jednemu przeszkadza a to jest na równi taka sama pierdółka jak kolorowanie kart, grupowanie kart itd. itp.

• Moderator

@Potrek
    Na razie poszukaj jakiegoś rozszerzenia.
    Zamykam temat. Pozdrawiam :)

Log in to reply

Looks like your connection to Vivaldi Forum was lost, please wait while we try to reconnect.