Crash przeglądarki po wybraniu nowego tła na stronie startowej • Mam mały problem, który niestety stał się przez moją nieuwagę. Chciałem ustawić nowe zdjęcie na tle na stronie startowej niestety przypadkowo wybrałem plik z rozszerzeniem .TIFF a nie Jpg itp. Przez co kiedy wchodzę na stronę startową przeglądarka crashuje się oraz muszę ją włączać bezpośrednio z jakieś strony. Reinstall z zachowaniem danych przeglądania nie pomógł. Co mogę zrobić aby nie stracić zakładek historii itp.? • Jesteś w stanie zmienić tło lub odznaczyć opcję "Pokazuj obraz tła" w ustawieniach Strony Startowej? • @pafflick said in Crash przeglądarki po wybraniu nowego tła na stronie startowej:

  Jesteś w stanie zmienić tło lub odznaczyć opcję "Pokazuj obraz tła" w ustawieniach Strony Startowej?

  Gdy wchodzę w ustawienia i zakładkę strona startowa dochodzi do crash'a. • No to będziesz chyba musiał zresetować profil. Sprawdź ten post gdzie opisano całą procedurę. Generalnie chodzi o zmianę nazwy profilu Default a następnie skopiowania (ręcznie) plików w których znajdują się zakładki, hasła, historia itp. do nowo utworzonego profilu.

  Alternatywnie możesz spróbować najpierw (po wykonaniu kopii swojego profilu) skasować plik .log który znajduje się w ścieżce \User Data\Default\Local App Settings\mpognobbkildjkofajifpdfhcoklimli w folderze profilu przeglądarki. Chyba tam znajduje się informacja o obrazku tła (ale ręki sobie uciąć nie dam). 😜 • @pafflick usunąłem wszystkie pliki z folderu, który podałeś. Zadziałało speed dial jest zakładki są fakt, że historii i ustawień nie ma ale przeboleję. Dziękuję. • EDIT: Historia też jest : D • Tak myślałem, że razem z obrazkiem znikną też inne ustawienia, więc konfigurację trzeba niestety przeprowadzić od nowa. Najważniejsze, że udało się rozwiązać problem. 🙂


 • Moderator

  @Klysu

  Zamykam temat. W razie potrzeby proszę o wiadomość prywatną. Pozdrawiam :)


Log in to reply
 

Looks like your connection to Vivaldi Forum was lost, please wait while we try to reconnect.