po aktualizacji do 1.9 problem z kartami

• nie wiem co się dzieje ale po aktualizacji do 1.9 (już próbowałem na obydwóch wersjach), pojawił się problem którego wcześniej nie było.
    Przy otwartych kilku kartach i przejściu np z ostatniej do pierwszej
    mam problem z następującym zjawiskiem - wracam do ostatniej i pomimo, że na pasku kart jest ona zaznaczona to wyświetla mi zawartość innej karty (ostatnio oglądanej lub tej obok) - odświeżanie nic nie daje. Podświetlenie - miniatura karty pokazuje prawidłowy obrazek, ale zawartość jest jak napisałem
    Zawsze występuje gdy wracam do karty ze stroną http://www.excelforum.pl/

• Moderator

Próbowałeś z czystą instalacją, czy też jest taki problem? (Możesz zainstalować Vivaldi w dowolnym folderze wybierając przy typie instalacji wersję "Standalone"). Ja nic podobnego u siebie nigdy nie zauważyłem - próbowałem nawet z tym forum które podlinkowałeś i nadal wszystko wydaje się działać normalnie...

EDIT: Zauważyłem teraz, że ktoś zgłosił podobny błąd który był powodowany użyciem niestandardowych znaków (np. liter diakrytycznych) w adresie strony. Tam powodowało to niemożność przełączania kart (wszystkie miały taką samą zawartość). Podobno zostało to naprawione w najnowszej wersji testowej. Nie wiem czy to jest ten sam błąd, bo te forum o którym wspomniałeś nie używa niestandardowych znaków w adresach (przynajmniej z tego co zauważyłem - nie sprawdzałem wszystkich podstron)... Ale możesz spróbować najnowszego Snapshota (z linku powyżej), żeby sprawdzić, czy faktycznie ten błąd został w nim wyeliminowany.

Log in to reply

Looks like your connection to Vivaldi Forum was lost, please wait while we try to reconnect.