Wprowadzenie (zajrzyj tutaj, nim napiszesz)

• 0_1493359788837_13071747_10153486903632411_7867391885363569189_o.jpg

##################################################

Witamy w polskiej części forum :)

##################################################

Aby oszczędzić Wam trudów poszukiwań, zamieszczamy tutaj odpowiedzi / wskazówki na najczęściej spotykane problemy / pytania

• "Od wersji xxx nie działa yyy" / "aaaAAaaAAAAAaaAAAAAAAA!!!"
      :bulb: Jeśli problem się ewidentnie powtarza, wejdź na stronę z formularzem i ZGŁOŚ :)
      Jeśli to możliwe, najlepiej zrób jakiś wypunktowany opis.
      Jeśli chcesz, by zgłoszenie było bardziej czytelne, możesz na przykład zrobić jakieś zrzuty ekranu, wrzucić na jakiś serwis hostingowy typu Imgur i podlinkować.
      Voila!
      Jeśli nie jesteś fanem pisania po angielsku, pamiętaj że jeden obraz wart jest więcej niż tysiąc słów. ;)
      0_1493362428196_pobrane.png

• "Gdzie znajdę aktualną listę dziur / bugów / zawartość trackera?"
      :warning: Na chwilę obecną bugtracker Vivaldi (czyli system, do którego trafiają min. zgłoszenia z formularza na stronie) nie jest dostępny publicznie

• "Mam genialny pomysł na..." / "Chcę by xxx działało w sposób yyy"
      :bulb: Skieruj się do działu Features requests
      Najlepiej przekartkuj wątki i rzuć okiem czy ktoś nie zgłosił czegoś podobnego (niestety jest tego sporo, bo naszych użytkowników przybywa :) )
      Opisz ładnie, przystępnie zrozumiale by i inni zrozumieli Twoją ideę.
      Możesz dołączyć jakiś szkic / rysunek / etc, by ułatwić pozostałym interpretację tego, co masz na myśli :)
      0_1493362928612_38dae8328a05d817fa95daed24762eb9.jpg

• "A kiedy synchronizacja?" / "Co z klientem pocztowym?"
      Synchronizacja i wbudowany klient poczty są aktualnie w stadium produkowania się.
      Tak - BĘDĄ. :D
    • "Bez sęsu... a gdzie wersja na smartfony?"
      Wersja przenośna na Androida jest w planach.
      Niestety moce produkcyjne zespołu programistycznego są na chwilę obecną ograniczone... :/

• Zajrzałem.No i stwierdzam.Coś takiego to tylko pajac mógł napisać.Albo ten co w Japonii po krzesłach łaził i szoguna szukał

• @Zbycho Jeśli potrafisz zrobić to lepiej, to nie krępuj się. Przyda nam się wątek z wprowadzeniem dla nowych użytkowników. Zamiast krytykować, lepiej byłoby gdybyś dodał coś merytorycznego od siebie.

• @pafflick Nie znam się na vivaldim,testuję go ale jesli na tej stronie ktoś pisze tak "Aby oszczędzić Wam trudów poszukiwań, zamieszczamy tutaj odpowiedzi / wskazówki na najczęściej spotykane problemy / pytania" by potem powiedzieć w wersji skróconej "Odpowiedzi poszukaj sobie sam i nie tu" to moje stwierdzenie jest słuszne.

Log in to reply

Looks like your connection to Vivaldi Forum was lost, please wait while we try to reconnect.