Щотижневі збірки Vivaldi • [center]Щотижнева збірка Vivaldi 1.0.138.4 (27/03/15) - більше інформації [url=https://vivaldi.net/ru/blogs/entry/vivaldi-1-0-138-4]ТуТ[/url][/center] • Всім привіт!

  Сьогодні вийшла чергова щотижнева збірка браузера Vivaldi під номером 1.0.105.7. Крім виправлених багів і поступового поліпшення роботи браузера, в даній збірці з'явилися і деякі давно очікувані користувачами функції.

  Перш за все, в тестовому поки режимі була додана панель закладок, на якій ви можете розміщувати свої посилання, вказавши в налаштуваннях панелі відповідну папку з вже наявних, або створивши свою власну. Також ви можете поміняти розміщення даної панелі, перенісши її в нижню частину вікна браузера. Природно, цю панель можна і зовсім відключити, якщо вона не потрібна 🙂

  Також дана збірка пропонується і в 32-бітової версії для Linux.

  На численні прохання ми додали можливість відкривати закладки або веб-сайти з Експрес-панелі у фоновому режимі кліком середньої кнопки миші (або коліщатком).

  Ще одна хороша новина для любителів управляти браузером за допомогою клавіатури: ми додали функцію відновлення недавно закритій вкладки за допомогою клавіатурних команд (CTRL + Z і CTRL + SHIFT + T).

  Ну і, нарешті, значно розширився список мов, на які перекладено інтерфейс браузера. Тепер список локалізацій налічує 22 мови, а до наявних раніше були додані:

  грецька
  Іспанська
  Естонська
  італійська
  Латвійська
  голландська
  польська
  Португальська
  словацька
  сербська
  українська
  китайська (спрощена)
  Розширити список локалізацій (і поліпшити якість перекладу всіх наявних раніше) вдалося завдяки активній допомозі добровільних перекладачів з числа користувачів браузера Vivaldi, за що їм величезне спасибі від усіх нас. На даний момент в команді Vivaldi Translation team налічується більше 60 осіб з 28 країн, що роблять переклад інтерфейсу браузера на 29 мов (на жаль, частина з них на підтримується в Chromium, але ми скоро розширимо мовну підтримку у своєму браузері).

  Завантажити дану збірку браузера Vivaldi можна тут:
  https://vivaldi.net/en-US/blogs/entry/vivaldi-1-0-105-7
 

Looks like your connection to Vivaldi Forum was lost, please wait while we try to reconnect.