Problem z odzyskiwaniem hasła

• Hej,
    mam problem z zalogowaniem się na swoją drugą pocztę vivaldi. Hasło lub login zdają się nie działać, pomimo że są one na moim komputerze automatycznie uzupełniane i zawsze działały. Próbowałam wpisać je ręcznie i to też nie pomaga. Pomyślałam, że związane jest to z blokowaniem kont opisanym tutaj : https://vivaldi.com/blog/the-cloudbleed-issue-keeping-you-safe/. Niestety, kiedy chcę odzyskać hasło, system wysyła mi linka na maila myopera, z którym konto vivaldi jest powiązane, a który już dawno nie istnieje. Czy ktoś ma podobny problem? Czy ktoś jest w stanie mi pomóc?

• Dobrze pomyślałaś, to ma związek właśnie z problemami z Cloudflare - nie możesz się zalogować na pocztę, bo Twoje hasło zostało zresetowane. Musisz ustalić nowe (ja też musiałem, ale poszło bez problemu).

Niestety, żeby zmienić maila przypisanego do konta, musisz skontaktować się z @gaelle. Na chwilę obecną nie można samemu tego zmieniać, co jest sporym utrudnieniem, ale cóż począć... 🙁

• @pafflick Już się z nią rozmawiałam- prosiła mnie o kontakt z kimś innym przez formularz kontaktowy. Oni znowu skierowali mnie tutaj...

• @aneta.kujawa Pewnie mają dziesiątki takich wiadomości przez to całe zamieszanie i może nie ogarniają. Musisz podać link do tamtego konta i przypisany do niego adres e-mail (ten w domenie myopera) i zaznaczyć wyraźnie, że chcesz zmienić adres e-mail, ponieważ nie masz już do niego dostępu. Nie wspominaj nic o zmianie hasła, bo to jest trochę inna sprawa i może przez to zostałaś źle zrozumiana.

My tutaj na pewno tego za Ciebie nie rozwiążemy, nawet jak byśmy chcieli, bo nie mamy odpowiednich uprawnień. Zazwyczaj takimi rzeczami zajmuje się @gaelle, ale myślę, że np. @steinar powinien też być w stanie to zrobić, bo z tego co widziałem, to jest dość ogarnięty... 😉

• czyli jeśli powiem o jaki mail na vivaldi chodzi i o mail na myopera, to powinni mi pomóc?

W żadnym wypadku nie oczekuję od Was rzeczy niemożliwych ;) jestem bardzo Ci wdzięczna pafflick za pomoc, teraz wiem, że moje przypuszczenia były słuszne i już jestem dzięki Tobie spokojniejsza ;)

• @aneta.kujawa Tak, napisz tak jak wspomniałem (na tyle na ile umiesz po angielsku 😉), że chcesz zmienić taki a taki adres e-mail przypisany do takiego konta Vivaldi.net na następujący: (i tu podajesz nowy adres e-mail). Jak zmienią, wtedy powinnaś być w stanie zresetować hasło. Mam nadzieję, że się uda. 🙂

• Udało się, dziękuję ;*

Log in to reply

Looks like your connection to Vivaldi Forum was lost, please wait while we try to reconnect.