Vitaj!


 • Moderator

  0_1527703486058_header-slovensko.png

  Vitaj na stránkach Vivaldi Fóra, konkrétne v sekcií, venovanej pre Slovenských používateľov prehliadača Vivaldi! 😉 👪

  🏃🏼 🤓 Ak si začal používať prehliadač Vivaldi iba teraz, a nevieš ako funguje, odporúčam ti navštíviť stránku Vivaldi Tips, ktorá je vytvorená pre nových používateľov prehliadača. Nájdeš tam mnoho užitočných informácií o používaní prehliadača Vivaldi. Stránka je samozrejme kompletne po Slovensky.

  ❔ 👶 Si nový na fóre Vivaldi, a máš nejaké otázky? Neboj sa a vytvor novú tému, alebo nový príspevok v danej sekcií (Chyby a problémy, Otázky a odpovede), radi ti pomôžeme.

  💬 ✍ Chýba ti nejaká funkcia vo Vivaldi? Alebo máš nejaký dobrý nápad pre vylepšenie či novú funkciu? Neváhaj a pridaj svoj návrh vytvorením novej Témy v sekcií Feature Request. Taktiež samozrejme nezabudni zahlasovať za príspevky, ktoré sa ti páčia! Prípadne sa poraď s nami, ako to vyzerá s vývojom danej funkcie v našej časti fóra Návrhy na nové funkcie.

  🛠 🤔 V prípade že chceš používať najnovšie testovacie zostavy (ich názov je Snapshot zostavy), ktoré vychádzajú častejšie ako tie stabilné, ale na druhú stranu sú zase nestabilnejšie a pod. Ak ťa ani to neodrádza od ich testovania a podávania spätnej väzby, tak určite sleduj našu sekciu Snapshot verzie, kde sa snažíme písať o všetkých novinkách a vylepšeniach každej novej zostavy. Čiže potom ti nič neunikne a o všetkom budeš vedieť medzi prvými!

  📣 👫 Nezabudni taktiež osloviť svojich známych a priateľov a navštív aj našu Facebook stránku Vivaldi Slovensko a Facebook skupinu Vivaldi Slovensko.

  💕 Veríme, že sa ti bude používanie prehliadača Vivaldi páčiť a že na fóre nájdeš všetko čo potrebuješ, alebo spoznáš nových ľudí z celého sveta! 🌎 👥

  PS: Tak ako aj Vivaldi, taktiež celá komunita je v začiatkoch. Preto ak máš záujem a chceš s niečim pomôcť, či už s prekladmi, Facebook stránkou, skupinou, alebo niečim iným, neváhaj a ozvi sa! Či už vytvorením príspevku, alebo kontaktovaním ma cez môj profil. Privítame každú pomoc. 😊 😍


Log in to reply
 

Looks like your connection to Vivaldi Forum was lost, please wait while we try to reconnect.