Vitaj!


 • Vivaldi Translator

  Vitaj na stránkach Vivaldi Fóra, konkrétne v sekcií, venovanej pre Slovenských používateľov prehliadača Vivaldi! :heart: :flag_sk: :family_mwgb:

  :walking_tone2: :eyeglasses: Ak si začal používať prehliadač Vivaldi iba teraz, a nevieš ako funguje, odporúčam ti navštíviť stránku Vivaldi Tips, ktorá je vytvorená pre nových používateľov prehliadača. Nájdeš tam mnoho užitočných informácií o používaní prehliadača Vivaldi. Stránka je samozrejme kompletne po Slovensky :flag_sk: .

  :question: :baby_tone2: Ak si začal používať fórum Vivaldi, a máš nejaké otázky, neboj sa, a vytvor novú tému, alebo nový príspevok, radi ti pomôžeme.

  :speech_balloon: :writing_hand_tone2: Chýba ti nejaká funkcia vo Vivaldi? Alebo máš nejaký dobrý nápad pre vylepšenie či novú funkciu? Neváhaj a pridaj svoj návrh do najnovšej Témy vo Feature requests. Nezabudni, že vytvoriť môžeš iba jeden príspevok s jedným návrhom (aby bolo ľahšie vidieť, čo užívatelia chcú) a taktiež samozrejme nezabudni zahlasovať za príspevky, ktoré sa ti páčia! :wink:

  :information_source: :speaking_head: Nezabudni taktiež osloviť svojich známych a priatelov a navšítv aj našu Facebook stránku Vivaldi Slovensko a Facebook skupinu Vivaldi Slovensko

  :two_hearts: Veríme, že sa ti bude používanie prehliadača Vivaldi páčiť, na fóre nájdeš všetko čo potrebuješ, alebo si napríklad nájdeš nových priateľov s celého sveta! :map: :busts_in_silhouette:

  PS: Tak ako aj Vivaldi, taktiež celá komunita je v začiatkoch. Preto ak máš záujem a chceš s niečim pomôcť, či už s prekladmi, Facebook strankou, skupinou, alebo niečim iným, neváhaj a ozvi sa! Či už vytvorením príspevku, alebo kontaktovaním ma cez môj profil. Privítame každú pomoc :slight_smile: :heart_eyes:


Log in to reply
 

Looks like your connection to Vivaldi Forum was lost, please wait while we try to reconnect.