Logowanie do mBank

• Cześć,
    Mam problem z logowaniem na serwisie mBank na tej przeglądarce.
    Pojawia się błąd:

Nastąpił bład podczas pobierania zasobów mBanku. Mogły one zostać zablokowane przez firewall, proxy albo konfigurację przeglądarki. Naciśnij Ctrl+F5 lub Ctrl+Shift+F5 by spróbować jeszcze raz

Na innych jak opera, firefox, ie działa bez problemu.

• Mam konto w mBank ale nie korzystam z niego i nawet nie pamiętam swojego identyfikatora, żeby się zalogować. Ale jest wersja demonstracyjna - czy w niej też występuje ten problem z logowaniem? Bo u mnie zalogowało, ale to niekoniecznie musi działać tak samo jak normalne logowanie...

• A tak w ogóle można na tyle zaufać Vivaldi, żeby korzystać do obsługi kont bankowych?

• @pn4265 Nie ma powodu dla którego należałoby w tym względzie ufać Vivaldiemu mniej niż jakiejkolwiek innej przeglądarce...

• Ciekawe...
    Używam mBanku przez Vivaldiego od 2 lat i odkąd przeglądarka działa stabilnie problemów żadnych nie stwierdziłem...

• Od około 2 lat loguję się do mBanku bezproblemowo i na nim sobie działam. Czasami jednak kłopoty są po stronie banku np. nie można pobrać potwierdzenia operacji. Ale po jakimś czasie wszystko wraca do normalności.
    Pozdrawiam.

• @michalko65

Czy logowanie do mBanku działą w 1.11 ?

Log in to reply

Looks like your connection to Vivaldi Forum was lost, please wait while we try to reconnect.