Logowanie do mBank

• Cześć,
    Mam problem z logowaniem na serwisie mBank na tej przeglądarce.
    Pojawia się błąd:

Nastąpił bład podczas pobierania zasobów mBanku. Mogły one zostać zablokowane przez firewall, proxy albo konfigurację przeglądarki. Naciśnij Ctrl+F5 lub Ctrl+Shift+F5 by spróbować jeszcze raz

Na innych jak opera, firefox, ie działa bez problemu.

• Moderator

Mam konto w mBank ale nie korzystam z niego i nawet nie pamiętam swojego identyfikatora, żeby się zalogować. Ale jest wersja demonstracyjna - czy w niej też występuje ten problem z logowaniem? Bo u mnie zalogowało, ale to niekoniecznie musi działać tak samo jak normalne logowanie...

• A tak w ogóle można na tyle zaufać Vivaldi, żeby korzystać do obsługi kont bankowych?

• Moderator

@pn4265 Nie ma powodu dla którego należałoby w tym względzie ufać Vivaldiemu mniej niż jakiejkolwiek innej przeglądarce...

• Ciekawe...
    Używam mBanku przez Vivaldiego od 2 lat i odkąd przeglądarka działa stabilnie problemów żadnych nie stwierdziłem...

• Od około 2 lat loguję się do mBanku bezproblemowo i na nim sobie działam. Czasami jednak kłopoty są po stronie banku np. nie można pobrać potwierdzenia operacji. Ale po jakimś czasie wszystko wraca do normalności.
    Pozdrawiam.

Log in to reply

Looks like your connection to Vivaldi Forum was lost, please wait while we try to reconnect.