Co zrobić, żeby pasek zakładek Vivaldi chował się po otwarciu strony tak jak pasek startowy w Operze 12? • Co zrobić, żeby pasek zakładek Vivaldi chował się po otwarciu strony tak jak pasek startowy w Operze 12?


 • Moderator

  Nie ma takiej możliwości w Vivaldi póki co, ale gdzie jest ten pasek startowy w Operze 12 o którym mówisz? Bo pasek zakładek tam też się nie zamykał po kliknięciu w link... :confused: • 0_1485420611837_Bez tytułu.jpg

  0_1485420622805_Bez tytułu1.jpg


 • Moderator

  Nigdy nie używałem tego paska szczerze mówiąc. Vivaldi póki co nie ma takiej funkcji. Nawet gdyby była, to wątpię abym z niej korzystał, bo znacznie szybciej otwiera mi się zakładki korzystając ze skrótów i menu szybkich poleceń ([F2]).

  Być może jest jakieś rozszerzenie oferujące taką funkcjonalność, a jeśli nie, to trzeba po prostu zgłosić propozycję dodania tego typu funkcji. Propozycje można zgłaszać w przeznaczonych do tego wątkach, na chwilę obecną aktualny jest ten. • Dużo używasz klawiatury, więc dla Ciebie tak jest szybciej, zresztą to kwestia gustu i przyzwyczajeń. Chętnie bym zgłosił, ale nie znam angielskiego tylko polski. Pasek zakładek Vivaldi, używam tak samo jak paska startowego w Operze 12, a jedyna różnica jest taka, że po otwarciu strony niepotrzebnie zasłania widok i dobrze byłoby gdyby się chował. Czyli przydałby się pasek startowy jak w Operze 12 albo dodać funkcję ukrywania do istniejącego paska zakładek Vivaldi.


 • Moderator

  Możesz napisać w poście po prostu "Start Bar as in Opera 12" i wkleić screena z tym paskiem startowym, żeby było jasne o co chodzi - tyle powinno wystarczyć. Kto będzie chciał to sobie sprawdzi jak on działa, a jak się komuś będzie podobać ten pomysł, to będzie mógł na niego zagłosować.


Log in to reply
 

Looks like your connection to Vivaldi Forum was lost, please wait while we try to reconnect.