Co zrobić, żeby pasek zakładek Vivaldi chował się po otwarciu strony tak jak pasek startowy w Operze 12? • Co zrobić, żeby pasek zakładek Vivaldi chował się po otwarciu strony tak jak pasek startowy w Operze 12?


 • Moderator

  Nie ma takiej możliwości w Vivaldi póki co, ale gdzie jest ten pasek startowy w Operze 12 o którym mówisz? Bo pasek zakładek tam też się nie zamykał po kliknięciu w link... 😕 • 0_1485420611837_Bez tytułu.jpg

  0_1485420622805_Bez tytułu1.jpg


 • Moderator

  Nigdy nie używałem tego paska szczerze mówiąc. Vivaldi póki co nie ma takiej funkcji. Nawet gdyby była, to wątpię abym z niej korzystał, bo znacznie szybciej otwiera mi się zakładki korzystając ze skrótów i menu szybkich poleceń ([F2]).

  Być może jest jakieś rozszerzenie oferujące taką funkcjonalność, a jeśli nie, to trzeba po prostu zgłosić propozycję dodania tego typu funkcji. Propozycje można zgłaszać w przeznaczonych do tego wątkach, na chwilę obecną aktualny jest ten. • Dużo używasz klawiatury, więc dla Ciebie tak jest szybciej, zresztą to kwestia gustu i przyzwyczajeń. Chętnie bym zgłosił, ale nie znam angielskiego tylko polski. Pasek zakładek Vivaldi, używam tak samo jak paska startowego w Operze 12, a jedyna różnica jest taka, że po otwarciu strony niepotrzebnie zasłania widok i dobrze byłoby gdyby się chował. Czyli przydałby się pasek startowy jak w Operze 12 albo dodać funkcję ukrywania do istniejącego paska zakładek Vivaldi.


 • Moderator

  Możesz napisać w poście po prostu "Start Bar as in Opera 12" i wkleić screena z tym paskiem startowym, żeby było jasne o co chodzi - tyle powinno wystarczyć. Kto będzie chciał to sobie sprawdzi jak on działa, a jak się komuś będzie podobać ten pomysł, to będzie mógł na niego zagłosować.


 

Looks like your connection to Vivaldi Forum was lost, please wait while we try to reconnect.