Chrome clone unfortunately.I am disappointed.

• Vivaldi niestety to kolejny,mniej udany moim zdaniem klon Chrome.Użycie silnika Blink jest moim zdaniem ogromnym błędem który powoduje przynajmniej u mnie na WinXP brak możliwości otwierania niektórych stron (połączenie nie jest poufne) np.Twitter,Alior Bank,problem z certyfikatami,problem z logowaniem na niektórych stronach np.Dobre Programy itp. Nawet na forum Vivaldi twórcy przyznają się do tych problemów i radzą stosowanie starszych wersji przeglądarek (!). Faktem jest,że np.FF czy Opera 12.17 tych problemów nie mają.Zatem jestem totalnie rozczarowany,odinstalowałem po krótkich testach Vivaldi który zresztą jest wolniejszy niż Opera 26 która ma te same opisane problemy.Pozostaje czekać na Otter (Wydrę) w finalnym wydaniu lub na nową przeglądarkę,która nie będzie kolejnym klonem chrome.Obecnie korzystam z FF i Opery 12.17. :(

• Why is the title in English but the content in Polish? There is a Polish forum here: https://vivaldi.net/forum/polish

• Sorry!Added a Polish forum.

• Well as it is right now Vivaldi's base code is based off Chromium. I think it's safe to say or at least how I feel that a lot of the other major browsers took a UI or design lesson from Chrome when it first came out. Simple design yet powerful and useful. But really they all seem to mimic each others features eventually. At lest that's my 0.02.

Log in to reply

Looks like your connection to Vivaldi Forum was lost, please wait while we try to reconnect.